Відповідь:
Пояснення:
До основних в картографічного зображення відносять:
б значків б картографічного зображення, що застосовується для відображення на карті локалізованих на місцевості об'єктів і явищ відповідними умовними позначеннями - різних за формою, розмірами та кольорами значків
б лінійних знаків - використовується для зображення на карті різних лінійних об'єктів (наприклад, меж політико-адміністративного поділу, вододільний ліній тощо), об'єктів лінійної протяжності, ширина яких не виражається в масштабі карти (наприклад, річки та дороги), а на деяких тематичних картах також ліній немалої протяжності доволі витягнутих об'єктів (наприклад, лінії основних напрямків гірськіх хребтів, тектонічні лінії).
б ареалів - зображення на карті певних ділянок земної поверхні за до відповідних площових картографічних позначень
б гіпсометричного забарвлення б картографічного зображення рельєфу земної поверхні та дна морів і океанів, який полягає в пошаровому зафарбуванні висотних ступенів відповідними для них кольорами або відтінками
Сравнительная характеристика Японского и Охотского морей.
Географическое положение: оба моря находятся на северо-западе Тихого океана. Они оба омывают берега восточной Азии. Охотское море с востока отделяется от вод Тихого океана полуостровом Камчатки и Курильскими островами, Японское море с востока отделяется от вод Тихого океана отделяется Японскими островами. "Восточные" острова, обрамляющие моря - молодые, альпийской складчатости, на них находятся зоны землетрясений и вулканов. Японское море южнее Охотского.
Глубины: Охотское море менее глубокое, максимальная глубина - 3521м, Японское море глубже, максимальная глубина - 3720м.
Климат: оба моря находятся в умеренном климатическом поясе, но Охотское севернее - оно холоднее и на ним осадков выпадает меньше, оно значительно замерзает зимой.
Правильный ответ на это вопрос 81%