М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
miraaa372
miraaa372
09.07.2022 17:37 •  География

1. Что такое катаклизм? 2. Что относятся катаклизму?

3. Что изучает наука сейсмология?

4. Какая территория Республики Казахстан являются сейсмоопасными (перечислите)?

5.Сколько существуют сейсмических поясов на нашей планете и где они расположены?

👇
Ответ:
alyonaSidorenk
alyonaSidorenk
09.07.2022

Объяснение:

1 это землитрисегия

4,8(59 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ekaterimazimina
ekaterimazimina
09.07.2022

Для України характерний різноманітний і потужний природно-ресурсний потенціал. Історично зумовлене масштабне використання мінеральних і земельних ресурсів призвело до формування відповідної паливно-енергетичної, металургійної, хімічної спрямованості промислового розвитку у поєднанні з розвинутими будівельною індустрією та сільським господарством. Десятки промислових вузлів в Україні мають природно-ресурсну орієнтацію. З іншого боку, розподіл елементів природно-ресурсного потенціалу по території досить нерівномірний, що зумовлює галузеву і територіальну структуру кожного з регіонів.

Забезпеченість території України мінерально-сировинними ресурсами є однією з найвищих у світі. Нині виявлено приблизно 20 тис. родовищ і рудовиявів 113 видів корисних копалин. З цієї кількості промислове значення мають 9143 родовища 97 видів корисних копалин, які належать до Державного балансу запасів. Промислово освоєні 3310 родовищ, на базі котрих працює більше 2 тис. гірничодобувних і переробних підприємств.

У Європі Україна посідає друге місце за площею орних земель, запасами залізної руди і перше — за ресурсами марганцевої руди, самородної сірки. Вона також є однією з перших за запасами кам'яного вугілля, калійної і кам'яної солей. Значними є її запаси каолінів, графіту, флюсової сировини та вогнетривких глин, скляних пісків, бентонітів, цементної сировини. В імпортній залежності Україна перебуває щодо постачання нафти, природного газу, руд кольорових металів, магнезиту, апатитів, фосфоритів, бентонітових глин.

Природно-ресурсний потенціал України можна визначати за сукупною продуктивністю природних ресурсів, яку обчислюють шляхом підсумування економічних оцінок потенціалів окремих видів природних багатств областей та економічних районів. Основу природно-ресурсного потенціалу формують земельні та мінеральні ресурси (3/4), велике значення мають також водні та рекреаційні. У структурі потенціалу мінеральних ресурсів 70 % припадає на паливно-енергетичні, 17 — на металеві, 7 — на будівельні матеріали та 4,5 % — на нерудну сировину для чорної металургії і гірничо-хімічну.

З територіального погляду за обсягом загального природно-ресурсного потенціалу виділяються Донецький (21,1 %), Причорноморський (15,5 %) та Придніпровський (14,8 %) економічні райони. На їх частку припадає більш як половина усього ПРП України. Найбіднішими в цьому відношенні є Волинський та Центрально-Український економічні райони, частки яких становлять відповідно 3,5 та 6,0 %. Якщо в Донбасі й Придніпров'ї переважають мінеральні ресурси (відповідно 73,3 та 44,65 %), то на решті території України — земельні.

4,7(34 оценок)
Ответ:
annagrits66
annagrits66
09.07.2022

Объяснение:

Поверхность Северной Америки очень разнообразна (см. Рис. 2). При средней высоте материка 720 м над уровнем моря большая часть его имеет высоты от 200 до 500 м, на низменности приходится 20%. Более чем 25% территории составляют высоты свыше 1000 м. Наивысшая точка Северной Америки – гора Мак-Кинли – 6193 м, самая низкая – Долина Смерти – 85 м ниже уровня моря.

Северную Америку можно разделить на три части: западную горную, древнюю платформу и восточную, относящуюся к древней складчатости. Западная сформировалась преимущественно в мезозое и включает в себя Кордильеры, отдельные ее участки продолжают свое формирование и сейчас. К платформе относятся Гренландия, Канадский щит, Лабрадор, Центр Северной Америки. Древняя складчатость относится к Герцинскому возрасту и представлена Аппалачами, Приатлантической и Примексиканской низменностями.

за что мой ответ удалили

4,4(79 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ