М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
2345metal6789
2345metal6789
20.09.2020 13:11 •  География

Какие полезные ископаемые чаще всего встречаются на равнинах​

👇
Ответ:
Mimishichka
Mimishichka
20.09.2020

Полезные ископаемые магматического происхождения расположены в областях складчатости, в местах выхода на поверхность кристаллического фундамента, на щитах.К ним относят рудные полезные ископаемые:железные руды, оловянные, медные, а также золото, асбест, алмазы, апатиты.

4,4(51 оценок)
Ответ:
rtyuidsad042
rtyuidsad042
20.09.2020

ответ: На равнинах образуются месторождения полезных ископаемых осадочного происхождения, т. е. нефти, угля, природного газа. Потому что именно на равнинах, как на малоподвижных участках платформы земной коры, складываются условия, позволяющие накапливаться осадочным породам, зачастую образованным органическими останками.

4,6(76 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Jinx2002
Jinx2002
20.09.2020

термін метод (від грецького metodos) у широкому розумінні -шлях до чогось, тобто спосіб соціальної діяльності. поняття методологія у філософії має два значення: перше - система способів, заходів і операцій, що застосовують у науці та інших сферах діяльності; друге - вчення про систему, теорія методу. методологія -метанаукове дослідження, спрямоване не на об'єкт, а на знання про об'єкт, тобто на методи і засоби, за яких здобуте. основне призначення методології - здійснювати критичні функції у ставленні до науки. така традиція закладена німецьким філософом ім-мануїлом кантом. на думку іммануїла канта, перед методологією стоїть завдання не просто описувати пізнавальний процес, а визначати можливості здобуття нового знання. іммануїл кант сформулював питання, що мають методологічне значення і в сучасних умовах «як можливе теоретичне природознавство? »; «як можливе загальне і необхідне знання? »; «які умови реалізації спадкоємності у пізнанні? ». така суть методологічного підходу до пізнання. методологія тому не може бути дескриптивною (описувальною) або нормативною (пропонованою), її завдання полягає в тому, щоб з позицій минулого досвіду наукового знання, його історії аналізувати сучасний стан наукового пізнання, і на цій підставі прогнозувати дальший розвиток, усвідомлюючи, що будь-яке таке прогнозування має сугубо ймовірний і евристичний характер.

у сучасній філософії проблеми методу і методології обговорюються у філософії науки, системному підході, синергетиці, феноменології, структуралізмі та ін. питання соціальної методології досліджуються також у герменевтиці (ганс , генріх ріккерт та і сучасна методологія уникає крайніх оцінок методологічних програм або абсолютизації будь-якої з них, що мало місце у минулому. багатьма дослідниками обґрунтовується методологічний плюралізм (тобто різні методологічні підходи). в сучасній науці склалася багаторівнева концепція методологічної теорії, що включає діалектику (від грецького веду розмову, сперечаюсь) - вчення про загальні закони розвитку природи, суспільства і пізнання, метафізику (те, що йде після фізики); на відміну від старої метафізики, нова визнає загальний зв'язок явищ і займається пошуками оптимальних засобів тлумачення розвитку. в арсеналі сучасної методології також є принцип соціальної обумовленості пізнання, соціокультурний детермінізм, тобто наука розглядається як підсистема культури, ураховуються суб'єктивні параметри пізнавального процесу, редукціонізм (відсовування назад), еволюціонізм, синергетика та ін. провідні ідеї синергетики: системність, цілісність світу і наукового знання про світ, спільність закономірностей розвитку матеріальної і духовної організації, нелінійність (багатоваріантність і необоротність), глибинні взаємозв'язки хаосу і порядку, новий образ світу, безперервно виникаючого та ін.[2, c. 56-57]

4,7(3 оценок)
Ответ:
Olga692010
Olga692010
20.09.2020
Начиная с 1722 года началась активная экспансия российской империи на территории кавказа, средней азии, сибири и дальнего востока.в этом году победе над персией были возвращены дербент и баку по мимо прилежащих к ним территорий.всего за 50 лет в территорию новоявленной империи вошли: алтай( 1747), хакасия(1727),  территории вокруг реки енисей, осетии,кумыков и других народностей кавказа(1770-1810).спустя   150 лет непрерывным экспедициям и военным территория российской империи расширилась до камчатки, а потом и вовсе перебралась на американский континент(1799).но россии нужно было действовать осторожно, так как дальневосточные соседи предъявляли свои претензии по поводу раздела земель.но как раз после 150 - ия этой даты территория империи перестала заметно расти.так завершились массовые захваты территорий "государства российского". 
4,7(6 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ