У Кейптауні, самому південному місті Республіки і всього Африканського континенту, знаходиться Парламент. Таким чином, Кейптаун стає законодавчою столицею держави.
Преторія, розташована на північному сході країни, відіграє роль національної столиці і місцем перебування акторів виконавчої влади: там розташована резиденція Президента і міністрів, а також послів.
Блумфонтейн ― місто в самому центрі ПАР. Саме тут розташований Верховний суд, отже, Блумфонтейн прийнято називати судовою столицею Південної Африки.
Але до цих міст слід додати і Йоганнесбург ― економічне серце країни і найбільш густонаселене місто ПАР. На відміну від Блумфонтейна, тут знаходиться Конституційний суд. Але він знаходиться всього в 50 км від Преторії, тому з нього вирішили столицю не робити.
Кейптаун був заснований в 1652 році голландцями, і з цієї дати починається нова історія Південної Африки. Через три століття на зміну голландцям прийшли британці і перенесли сюди Парламент. Така доля Кейптауна ― бути столицею.
З приходом британців місцеве населення вирішило бігти на північ від колонізаторів, де заснували три республіки: Наталію, Оранжева вільна держава і Трансвааль. Блумфонтейн став столицею Помаранчевої Республіки, а Преторія ― столицею Трансвааля.
У 2016 році президент ПАР Джейкоб Зума запропонував об'єднати законодавчу і адміністративну столиці, але населення з цим не погодився. Занадто висока ціна історії ПАР. Тому в Південно-Африканській Республіці досі існують три столиці.
Объяснение:как таковых горячих (то есть с военными действиями или угрозой таковых) сейчас нет. проблемные регионы - приднестровье, абхазия, южная осетия
чечня, ингушетия, дагестан - официально спокойные регионы, никакого особого статуса или режима там нет
в зарубежных операциях россия участия не принимает, кроме борьбы с сомалийскими пиратами.
понятие горячей точки (это не более чем журналистский штамп на самом деле, если вам это в школе задали - вам достался не очень подкованный учитель) традиционно используется для обозначения конфликтов на территории стран бывшего ссср. сейчас открытых вооруженных столкновений на этой территории нет. :3 как то так наверно
Подробнее - на -
Соленость океанических вод неодинакова, она зависит от климата (температуры, количества осадков), степени испарения, наличия впадающих рек, течений, связи водоема с основной частью океана. Самое соленое море – Красное, его соленость 42‰