Ранше на Земле жыли разные виды животных.Тогда их было у несколька раз больше чем сейчас. Ета были и диназавры ы мамонты, первые жывотные ступившые на сушу и даже жывотные каторые недавна вымерли. Если пересчетать всех жывотных, рыб, птиц и падобных исщезнувшых видов, то ето акажется окала 1 милиона древних жывотных.
Канешно не все древние животные вымерли, веть такие как рыба латимерия, несколько видов жывотных, каторые первими вылезли на сушу та другие еще встречаются в природе.
П.С не удаляй ето, веть я старался и мне очень нужны пункты
Відповідь:
Всі вищезазначені чинники та принципи розміщення характерні в основному для підприємств повного циклу. Але металургія повного циклу, переробна металургія і “мала металургія” у розміщенні значно відрізняються між собою. Так, у переробній металургії використовують в основному ресурси металевого брухту. Наприклад, виробництво сталі перевищує виробництво чавуну. Орієнтуючись на джерела вторинної сировини, переробна металургія тяжіє до місць споживання готової продукції. “Мала металургія” орієнтується на винятково великі машинобудівні центри. Специфічні риси розміщення має виробництво феросплавів та електрометалів, які виплавляють як у доменних печах, так і електротермічним відповідно на металургійних комбінатах повного циклу або на переробних заводах. Феросплави електротермічним виплавляють на спеціалізованих заводах. Дешева енергія і наявність металів є основним фактором розміщення таких заводів. Виробництво електросталей є досить енергомістким і використовує металобрухт, тому воно зорієнтовано на райони з достатньою кількістю дешевої електроенергії і металевого брухту.
Таким чином зараз в Україні сформувалися 3 основних металургійних райони: Придніпров’я, Донецьк і Приазов’я.
Пояснення: