надеюсь
Объяснение:
Україна є членом ЮНЕСКО з 1954 року. За цей час країна ініціювала низку міжнародних програм і проєктів, зокрема, дала поштовх до розробки i прийняття у 1978 році Декларації про расу та расові забобони.
Деякі українські міста є учасниками Мережі креативних міст ЮНЕСКО, у країні функціонує мережа асоційованих шкіл і кафедр ЮНЕСКО, що беруть участь у міжнародних освітніх проєктах. Після тимчасової окупації Криму Росією ЮНЕСКО проводить моніторинги ситуації на півострові у сфері своєї компетенції.
Станом на 2020 рік шість українських культурних об’єктів і один природний належать до Списку всесвітньої спадщини, три елементи внесено до Репрезентативного списку нематеріальної спадщини людства, низка біосферних заповідників входять до Всесвітньої мережі біосферних резерватів. Чимало українських об’єктів віднесено до попереднього Списку світової спадщини ЮНЕСКО.
Причины образования пустынь западных берегов (Намиб, Атакама, пустыни Австралии): 1. Холодное течение у берегов. В данном случае Бенгельське. 2. Восточный перенос ветра в тропических широтах. 3. Пояс тропических и субтропических антициклонов. 4. Низкие берега, переходящие в горы или плоскогорья (влажный воздух не доходит с востока)
Потому, что эта территория переходит с севера на юг.
Причины неравномерного заселения. Неравномерность размещения населения на планете объясняется рядом факторов. Для жизни людей огромное значение имеют тепло и влага, рельеф и плодородие почвы, достаточное количество воздуха. Поэтому слабо заселены холодные и засушливые территории, а также высокие горы.территории материка. Потому, что эта территория переходит с севера на юг.
Объяснение:
Перевод:
Причини утворення пустель західних берегів (Наміб, Атакама, пустелі Австралії): 1. Холодна течія біля берегів. В даному випадку Бенгельське. 2. Східний перенесення вітру в тропічних широтах. 3. Пояс тропічних і субтропічних антициклонів. 4. Низькі береги, що переходять в гори або плоскогір'я (вологе повітря не доходить зі сходу)
Тому, що ця територія переходить з півночі на південь.
Причини нерівномірного заселення. Нерівномірність розміщення населення на планеті пояснюється рядом факторів. Для життя людей величезне значення мають тепло і волога, рельєф і родючість грунту, достатня кількість повітря. Тому слабо заселені холодні і посушливі території, а також високі гори.території материка. Тому, що ця територія переходить з півночі на південь.
762,6 мм рт ст
Объяснение:если не так то потправте меня