Річка Конго дійсно незвичайна річка. Вона має найбільший потенціал для господарського використання в гідроенергетиці серед всіх річок світу. Це пояснюється як повноводні ріки, так і великим падінням русла протягом усього 1ї перебігу. На відміну від Конго інші великі pічки в нижній течії є рівнинними. Загальний запас гідроенергії оцінюють рівним 390 ГВт. В одному тільки водоспаді Лівінгстона укладено близько- 113.4 ГВт або ~ 994 ТВт. год електроенергії на рік. Щоб гідно оцінити цю цифру, варто сказати, що в 2007 році виробіток всіма електростанціями Росії (включаючи теплові, атомні, гідро ..) склала 997,3 ТВт год. Але проблема полягає в тому, щоб приборкати цю міць. У 2014 році, як очікується, почнеться будівництво ГЕС «Гранд Iнга» потужністю 39.6 ГВт. Вартість будівництва оцінюється в 80 млрд. Доларів. Гранд 1нга в 2 рази перевищить найпотужнішу на наразі гідроелектростанцію «Три ущелини» в Китаї, і більш ніж в 10 разів Каховську ГЕС потужністю 351 МBт.
Объяснение:
люминий Казахстана" основан в 1996 году. В его состав входят пять подразделений: Павлодарский алюминиевый завод, Краснооктябрьский и Торгайский бокситовые рудоуправления, Павлодарская теплоэлектроцентраль и известняковый рудник "Керегетас". Основной вид деятельности: добыча и переработка бокситовой руды с последующим производством металлургического глинозема; производство и реализация алюминия, глинозема и фтористых солей; производство тепловой и электрической энергии; внешнеэкономическая деятельность.
Производит 1,5 млн тонн металлургического глинозема в год, экспортируя продукцию преимущественно в Китай и Россию. Поставляет 26% мирового оборота галлия заказчикам в США, Европе, Китае и Японии. Ежегодно поставляет более 25000 тонн технического сульфата алюминия в Россию и местным клиентам.
Добываемые бокситы направляются на переработку на Павлодарский глиноземный завод.
Производимый глинозем компания "Алюминий Казахстана" экспортирует, в основном - в Россию и Таджикистан
Високорозвинуті і найбільші за площею країни Північної Америки: Канада, США, Мексика.