М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
MoDnIk237
MoDnIk237
31.03.2022 13:27 •  География

Сравнить Центральные равнины и Великие равнины Северной Америки Показатели для сравнения: внутренние воды, растительный мир, животный мир, хозяйственная деятельность.
сходства(каждый пункт) :
различия(каждый пункт) :

👇
Ответ:
irarenkas
irarenkas
31.03.2022

Они были центральными. Это же наша зима

4,8(23 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
lacosterom
lacosterom
31.03.2022
Степова зона займає близько 40% території України. На півночі Степ межує з Лісостепом по лінії Ананьїв — Знам'янка — Олександрія — Красноград — Балаклія — Куп'янськ. Степ охоплює Причорноморську низо¬вину, південні частини Придніпровської височини та Придніпровської ни¬зовини, Донецьку і Приазовську височини, а також рівнини Криму.
У порівнянні з іншими зонами України Степ одержує найбільшу кількість сонячного тепла, але найменшу кількість осадків. Із заходу на схід температури січня змінюються від -2 до -9 С , температури лип¬ня — від +20 до +24 °С. Річна сума опадів зменшується з північного заходу на південний схід — від 450 до 300 мм. Це є причиною маловодності степових річок.
Природних лісів у Степу дуже мало. Вони ростуть переважно в бал¬ках (байрачні дубові ліси), у заплавах рік (заплавні ліси), на піщаних терасах (соснові ліси). Є й штучні лісові масиви. Повсюдно в Степу ство¬рено лісові полезахисні смуги.
Степ сильно змінений людиною. Природна рослинність збереглася в заповідниках, на схилах річкових долин і балок,
У північних районах є лучні степи з пишним різнотрав'ям (конюшина, шавлія, сон-трава та ін.) і степовими злаками. Ґрунти — звичайні чорно¬земи, типові чорноземи. Далі на південь — різнотравно-типчаково-кови¬лові степи на звичайних чорноземах поступово переходять у типчаково-ковилові на південних чорноземах. Ще далі на південь — сухі степи з роз¬рідженим травостоєм із злаків, полину, солянок на каштанових ґрунтах.
Тваринний світ: крім численних дрібних гризунів у степу живуть землерийки, кроти, сліпці. Бабак звичайний зараз зберігся тільки в Лу-ганському заповіднику та у двох заказниках Харківської області. Харак¬терні для степу ховрашки, зустрічаються ласка, горностай, степовий тхір, борсук, лисиця та ін., із птахів — жайворонки, перепели, куріпки, рідко — дрохви, орли.
Рілля в стопу складає 75% земельного фонду. Головні сільськогоспо-дарські культури -— озима пшениця, соняшник, цукровий буряк, баш¬танні.
Степова зона України поділяється з півночі на південь на три під зони: Швнічностепову, Середньостепову та Південностепову.
4,7(26 оценок)
Ответ:
Marry888
Marry888
31.03.2022

Полевой метод - метод исследования ввиду каких либо экспедиций.

Метод географических описаний - метод, где исследуются объекты, явления или процессы, и потом описываются прибегая к справочных материалов.

Сравнительно географический метод - метод, где сравниваются несколько объектов, явлений или процессов. Сравнивают их особенности, выявляют различия.

Метод моделирования - метод, где объект, явление или процесс в окружающей среде исследуются с географической модели. При моделировании учитываются только самые важные факты и свойства исследуемого объекта.

Теоретический метод - метод, где есть совокупность информации о географическом объекте, с точки теории. Заключения основываются на рациональных познаниях.

4,5(8 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ