1)Крупные формы рельефа предоставлены горам , таким как Кордильер , Аппалачи,и равнинам ; Великие равнины , Центральные ,Миссисипская низменность.Во внутренних участках Кордильер расположено Йеллоустонское плато
2) Аппалачи высота составляет - 2037м.
Кордильеры высота составляет-6960м.
Мак-Кинли высота составляет-6190м.
3) На северной стороны он суровый, в центральной части - умеренный , а на юге-жаркий и влажный .Зимой большая часть материка покрыта снегом , температура в январе от -25°на севере до +5° на юге .Летом температура на севере +5°, на юге +30°.Наибольшее количество осадков на Тихоокеанском побережье 2000-3000мм.А в центре 600-1200мм.А вот в субтропиках 100-200мм.
ДУМАЮ Я ВАМ .УДАЧИ ВАМ .
Природна спадщина ЮНЕСКО в Євразії
1) Ліпарські острови (Італія) – група вулканічних островів у Тірренському морі на північ від Сицилії. Утворені приблизно 260 000 років тому під час вулканічної активності. На острові Стромболі розташований активний вулкан.
2) Національний парк Казіранга (Індія) – у парку є тропічні ліси, річки, луки, де охороняються слони. Тут мешкає найбільша (Уз світовій чисельності) у світі популяції однорогого носорога. Також у парку можна побачити бенгальських тигрів, індійських слонів, водяних буйволів, болотних оленів та інших диких тварин.
3) Національний парк Комодо (Індонезія) – охороняється єдина в світі популяція “Драконів Комодо” – найбільших на планеті ящірок.
4) Національний парк “Три паралельні річки” (Китай).
5) Острів Сокотра (Йємен) – 90 % рептилій і третина рослин є ендеміками, тобто зустрічаються тільки на цьому острові. Цей факт пояснюється тим, що Сокотра – це шматок африканського континенту з гірським рельєфом. Ця частина континентальної плити відокремилася від Африки близько 6 млн років тому. Опинившись в ізоляції, без впливу зовнішнього світу, місцева природа розвивалася особливим, власним шляхом, набуваючи при цьому унікальних ознак.
6) Національний парк Читван (Непал).
7) Букові праліси Карпат (Україна, Словаччина) – транснаціональний природний об’єкт, що складається з десяти окремих масивів завдовжки 185 км. Лише тут найкраще зберігся генофонд бука лісового (Fagus sylvatica) та низки інших видів з його ареалу.
Висновок 2. Із метою збереження природних комплексів на території Євразії створено численні національні парки й заповідники, де охороняються тварини й рослини, елементи живої природи – гори, озера, джерела, льодовики тощо.
Объяснение: