1. Центральный район занимает пограничное положение. 2.Центральный район находится в западной части России. На севере граничит с Северным и Сев-Западным районами. На востоке - с Волго-Вятским. На Юге - с Центрально-Черноземным. На западе Центральный район граничит с соседними государствами - Белоруссия, и на юго-западе с Украиной. 3. ЭГП Центрального района - наиболее выгодное, благодаря пограничному и центральному положения. Относительно топливно-энергетических и сырьевых бах - выгодное. Руда - КМА, уголь - Донбасс. 4.Через Центральный район проходят все ветви ж/д путей. Так же автодорожных трасс. Через район протекает р.Волга, что также делает район экономически выгодным.
Підприємства галузі розташовані на території всіх областей України, у містах Києві і Севастополі.Найбільші лісові масиви розташовані в Поліссі і Карпатах.ки малоцінної деревини і її відходів створено 25 цехів деревних плит. Найбільші з них — на ~57321 домобудівному комбінаті, Наддвірнянському лісокомбінаті, Київському і Черкаському деревообробних комбінатах і інших. Цеху твердих деревоволокнистих плит діють на Вигодському лісокомбінаті, Оржівському деревообробному комбінаті і Київському експериментальному комбінаті плитних матеріалів.
Виробництво фанери, у тому числі великого формату і водостійкої, зосереджено на підприємствах Карпатського регіону, Рівненської, Черкаської областей і Києва.
Меблева промисловість найбільш розвита у великих містах — Києві, Харкові, Дніпропетровську, Донецьку й інших. Значні меблеві центри сформувалися в межах лісопромислових районів, де зосереджені основні лісосировинні ресурси (Карпати, Житомирська, Львівська, Київська й інша області). Серед найбільш спеціалізованих меблевих підприємств — Ужгородський фанерно-меблевий комбінат, Івано-Франківська меблева фабрика, Дніпропетровський, Донецький, Чернівецький меблеві комбінати, меблевий комбінат «Стрий» і інші.
Складової галузі є лісозаготівельна промисловість. Свого розвитку вона досягла на території Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької областей. Основні лісозаготівельні підприємства в цьому регіоні — держлісгоспи Держкомлісу і спеціалізовані підрозділи колишніх лісокомбінатів Мінпромполітики України. Заготівля і вивезення деревини здійснюються на промисловій основі цілий рік.
Лісохімічна галузь представлена такими спеціалізованими лісохімічними підприємствами, як Перечинський, Свалявський і Великобичковський лісокомбінати в Закарпатській області і Вигодський лісохімічний завод на Івано-Франківщині. На основі сухої перегонки деревини вони роблять деревне вугілля, оцтову кислоту, а також хімічну продукцію — карбомідні смоли, етилацитат, хімреагент для буравлення шпар тощо.
я не знаю ответа, если честно