йцувдедпажажаж
Відповідь:Мені наснилося, що я з друзями досліджую центр Землі і те, що ми вирушаємо туди в експедицію на дивовижному апараті, який проходить крізь матерію. Як у казці, де чарівники можуть проходити невидимкою крізь стіни, так і ми проїжджали крізь земні шари. Тільки, напевно, наш апарат проходив до центру Землі через паралельний вимір. Може бути, такі види транспорту придумають в майбутньому.
Спочатку ми пройшли через шар твердої земної кори. Пірнули в океані, тому що тут земна кора найтонша, і вгризлись в товщу землі і каменю. На нашому апараті це зайняло півгодини. Пройшли ми близько 12 км, тому що будь-якому апарату, навіть із супервисокою швидкістю і потужністю, складно проходити крізь земну кору. Надтверді гранітні плити проходили за ілюмінатором нашого корабля.
Потім настала черга земної мантії. Тут за бортом корабля ставало все гарячіше – адже мантія нагріта від 500 до 4000 градусів! Якби наш корабель не був зроблений з суперміцного матеріалу, ми давно б згоріли!
Ми пройшли її за чотири години – цілих дві з половиною тисячі кілометрів! Це вже магма, тобто застигла розпечена лава каменів!
І на кордоні з земним ядром ми зупинилися. Далі вивчити нічого було не можна, тому що перед нами стояло полум’я, маса розпечених гірських порід і газу температурою в шість тисяч градусів.
Россия – страна с относительно холодным климатом. Её территория расположена в четырёх климатических поясах: арктическом, субарктическом, умеренном и субтропическом. К арктическому и субарктическому поясам относятся моря Северного Ледовитого океана, арктические острова и северная материковая окраина страны. Бóльшая часть территории находится в умеренном поясе, небольшой участок Черноморского побережья Кавказа и Южный берег Крыма – в субтропическом. Формирование климата происходит под влиянием арктического, умеренного (полярного) и тропического воздуха. Огромная протяжённость России с севера на юг обусловливает большие различия в величинах прихода и расхода солнечной радиации. В зависимости от географической широты сумма солнечной радиации, приходящая за год на земную поверхность, меняется от 2400 МДж/м2 на севере (местами меньше, например на островах Северного Ледовитого океана) до 4800 МДж/м2 на Прикаспийской низменности и Черноморском побережье Кавказа. В холодное время
спочятку насевер потом на юг потом знов на юг и знову на юг потом на право налиао направо налево направо наливо