К примеру, Вы выбрали укроп. Тогда ответ будет выглядеть так:
Я — руководитель крупного тепличного хозяйства, специализирующегося на укропе.
Когда я решил связать свою жизнь с этим направлением, то я задумался над выбором культуры, на которой и будет строиться хозяйство. Как ни странно, мой взгляд пал на обычную, совсем не примечательную на первый взгляд культуру, которая называется укроп.
Многие люди считают, что укроп — мелочь, а также не может сравниться с другими растениями лишь потому, что имеет неординарный вид и запах, отличный от других своей резкостью. Их ошибка заключается в том, что укроп имеет много применений в жизни, например:
•Укроп в свежем виде добавляется в суп на этапе готовке;
•Укроп в качестве сухой приправы добавляется в уже готовый суп;
•«Зонтики» укропа добавляются в рассол для огурцов, помидор и т.п.;
•Укроп добавляется и в салаты;
•Укроп можно употреблять и отдельно от всего.
И другие применения, число которых гораздо больше, чем перечисленных здесь.
Подводя итоги, можно сказать, что укроп — универсален, и считать его мелочью неправильно. У него много применений, а есть и такие, которые повергнут в шок. Не следует судить по внешности и запаху.
Відповідь:Попередження негативного впливу діяльності людини на природу, на противагу концепції ліквідації її наслідків. Прогнозування або моніторинг розвитку навколишнього середовища стикається на своєму шляху з численними труднощами, пов’язаних передусім із тим, що, по-перше, не всі наслідки діяльності людини можуть бути передбачені, а по-друге, часові межі виявлення таких наслідків нерідко суттєво відрізняються. Наприклад, ситуація, що склалася внаслідок аварії на ЧАЕС, прогнозувалася через вісім-десять років, а все відбулося значно раніше — через три-п’ять років (ідеться про негативний вплив радіаційного випромінювання на організм людини, рослин і тварин).
Отже, моніторинг навколишнього середовища, хоча й має позитивне значення в господарській та науковій діяльності, проте його методи ще не є досконалими. Тому покладатися лише на них не можна На жаль, нічим не стримувана деградація природи продовжує загрожувати не лише благоустрою людей, а й загалом існуванню життя на планеті.
У результаті діяльності людини забрудненість біосфери канцерогенами набагато збільшилась, а в промислових районах у сотні та тисячі разів перевищує їх природний фоновий рівень. Отже, забруднення навколишнього середовища є результатом антропогенної діяльності людини і перебуває в прямій залежності від розвитку певних галузей промисловості та сільського господарства.
Біосфера — природна підсистема географічної оболонки, що являє собою глобальну планетарну екосистему (населена живими організмами). Маса біосфери — близько 0,05 % маси Землі.
Пояснення: