ответ:Забруднення довкілля в розвинених країнах світу є предметом особливої уваги з боку як громадськості, так і державних органів, зокрема вивчається вплив на стан довкілля виробництва енергії. Все більше держав виділяють дотації своїм громадянам для придбання електричних автомобілів, перехід на сонячні батареї, відмову від подальшої експлуатації та будівництва теплових електростанцій.
Споживання енергії пов’язане з усіма видами господарської діяльності людини: з опаленням будинків, приготуванням їжі, рухом транспортних засобів, промисловістю, сільськогосподарським виробництвом.
В Україні зовсім інша ситуація. Тоді як увесь світ йде від теплових електростанцій, Україна збільшує закупівлю вугілля для ТЕС.
Объяснение:
Якщо говорити про охорону навколишнього середовища, важливо пам’ятати три основні правила: скорочувати, використовувати повторно та переробляти. Це дуже просто, але чомусь ми маємо тенденцію забувати про це. Якщо ми скоротимо використання природних ресурсів, з’явиться можливість більш мудро використовувати воду та енергію. Повторне використання до запобігти повне виснаження природних ресурсів, таких як дерева та вода. Перероблювання до запобігти високого рівня забруднення.
Я вважаю, що нам варто також шукати альтернативні джерела енергії. Це може бути вітер, вода та енергія Сонця. У всьому світі вчені намагаються відшукати шляхи раціонального використання ресурсів. Тому, я сподіваюся, що в майбутньому з’явиться шанс на успіх. Хочеться вірити, що ми припинимо використовувати вугілля й нафту, які виділяють токсичні відходи.
Джерело людського життя на Землі — це вода, яка потребує уваги та захисту. Багато фабрик викидають відходи у річки й океани. Як наслідок, ми мусимо ігати вимирання рідкісних видів тварин і ускладнення процесу очищення води. Тому, поки не пізно, нам потрібно вжити всіх необхідних заходів у цьому напрямку.
Нам варто також пам’ятати про повітря. Найпростіший іб боротися із забрудненням повітря — посадка дерев і ліквідація джерела забруднення. Посадити дерево дуже просто, це не вимагає важких зусиль. Все, що потрібно — це мати бажання поліпшити ситуацію та припинити лінуватися.
Земля — місце, де ми живемо, це наш будинок, тож наше завдання берегти її та цінувати те, що вона нам дарує. Якщо людство нічого не змінить, через тисячу років наша планета припинить своє існування.
Отже, нам треба починати діяти, щоб подарувати майбутнім поколінням шанс жити в мирному та красивому будинку.