М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
foma2004korol
foma2004korol
28.05.2020 01:56 •  География

Среди перечисленных месторождений оловянных руд выберите лишнее: а) жиганск б) кавалерово в)солнечный г) таштагол д) шерловая гора

👇
Ответ:
skachkov1562
skachkov1562
28.05.2020
Нет оловянных руд в Таштагол - там идет добыча железной руды.
4,6(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Tapty
Tapty
28.05.2020

У західній і південно-західній частинах Тихого океану численні крупні острови відокремлюють від основної акваторії безліч міжострівних морів, таких як Тасманове море на південний схід від Австралії і Коралове море у її північно-східного узбережжя; Арафурське море і затока Карпентарія на північ від Австралії; море Банда на північ від острова Тимор; море Флорес на північ від однойменного острова; Яванське море на північ від острова Ява; Сіамська затока між півостровами Малакка і Індокитай; затока Бакбо (Тонкінська) біля берегів В'єтнаму і Китаю; Макасарська протока між островами Калімантан і Сулавесі; Молуккське море і Сулавесі відповідно на схід і півночі від острова Сулавесі; Філіппінське море на схід від Філіппінських островів.

4,6(70 оценок)
Ответ:
lotostp
lotostp
28.05.2020

Домагатися повної і безвідходної переробки мінеральних ресурсів.

• Використання в промисловості вторинної сировини - важливого елемента раціонального використання природних ресурсів.

• Застосування штучних матеріалів для заміни природного сировини, наприклад кераміки, скловолокна, вуглеволокна і інших матеріалів.

• Проводити геолого-пошукові та геологорозвідувальні роботи. Їх мета - збільшити розвідані запаси мінеральної сировини. Наприклад, збільшилися розвідані запаси нерудних корисних копалин - фосфоритів, калійних солей та ін. Перспективними стають пошуки і розвідка сировини на материковому шельфі, материковому схилі, і, навіть, на глибоководному дні Світового океану

меньшеніе енерговитрат на одиницю продукції.

Енергетичний криза призвела до перебудови структури економіки, до впровадження інноваційних енергозберігаючих технологій і це дозволило зменшити наслідки енергетичної кризи. Якщо зберегти тонну енергоносія, то його ціна буде в 3 або 4 рази менше, ніж здобута тонна. Вже до завершення 20 століття США і Німеччина зменшили енергоємність виробництва в 2,5 рази.

Объяснение:

4,8(53 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ