М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lotarev20021
lotarev20021
30.05.2023 02:00 •  География

Что такое внутренние воды? какие виды внутренних вод вам известно? что такое режим реки? что такое речная система ? бассейн реки?

👇
Ответ:
deemetraa
deemetraa
30.05.2023
Внутренние воды — (в международном праве)         внутренние водные пути (реки, каналы, озёра, водохранилища, находящиеся на территории данного государства) и моря, ограниченные со всех сторон сушей, составляющей территорию только одного государства (например,
4,5(74 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
мир276
мир276
30.05.2023

Объяснение:

Тема: Національний і етнічний склад населення. Українська діаспора

Відомості про етнічний склад населення України надають державні переписи. Перший загальний перепис на території Східної України і Волині проводився у 1897 p., у Західній Україні (Галичина, Буковина, Закарпаття) - у 1910 р. Вони надали найповніші й найточніші дані. Завдяки даним переписів можна зробити висновок, що Україна склалася як багатоетнічна держава за явної переваги українців. Етнічний склад населення на території України змінювався; кожний народ привносив свої звичаї та традиції. Унаслідок тривалої взаємодії сформувалися риси сучасної української нації.

Етнос - історично виникле стійке соціальне угруповання людей, пов'язаних спільністю території, мови, культури. Етнос - най більш загальне поняття, що включає людські спільності різних ступенів розвитку: племена, народності, нації.

Плем'я - тип етносу, характерний для докласового суспільства. Основна ознака племені - його поділ на групи родів. Плем'я має звичайно свою територію, племінну самосвідомість, звичаї, примітивну економічну спільність. Племінна організація дотепер зберігаються у багатьох народів, особливо в африканських країнах.

Народність - тип етносу, спільність людей, що виросла із союзу племен. Вона виникає в різні історичні епохи, від рабовласницької до сучасної. Багато дрібних народностей можуть поступово зливатися з великими і розвинутими націями і народностями.

Нація - тип етносу, соціальне угруповання людей, що склалося,на основі спільності території, мови, економічних зв'язків, особливостей культури і національної свідомості. Нації виникають після подолання феодальної роздробленості, утворення єдиного внутрішнього ринку, появи і зміцнення економічних зв'язків, складаючись і різних племен і народностей.

Давайте ознайомимося з основними рисами національного складу України.

Національний склад населення - це поділ населення за національною або етнічною ознакою. На території нашої країни мешкають представники близької 110 націй і народностей. Основну частину населення складають українці та росіяни, частка інших народів невелика. Національний склад більш різноманітний поблизу кордонів України.

Українці переважають у всіх областях, крім АР Крим (тут частим росіян - 67%). Частка українців перевищує середній показник в областях, де переважають сільські мешканці (тут вона складає близько 90 %). У середині 1980-х pp. почалося повернення в Україну кримських татар, що збільшило їхню кількість більш ніж у 7 разів.

Унаслідок міграційних потоків в Україні за останнє десятиліття збільшилася кількість азербайджанців, узбеків, казахів, грузинів, вірменів, корейців, в'єтнамців тощо. Ці й інші народи, що населяють Україну, складають національні меншості

4,7(95 оценок)
Ответ:
FREDDY2017
FREDDY2017
30.05.2023

1Исчерпаемые природные ресурсы делятся на:возобновимые;1невозобновимые:лес, вода, почва2энергии, топлива и сырья.

2По происхождению природные ресурсы подразделяются на минеральные, земельные, водные, биологические.

3Рациональное:Рациональное:

переработка отходов и использование вторсырья;применение передовых экономичных технологий

Нерациональное:

работа со старыми энергоемкими технологиями;использование нефти и исчерпаемых ресурсов

4.биологическое;химическоефизическое;механическое.

5.Ноосфе́ра — сфера взаимодействия общества и природы,

Согласно В. И. Вернадскому, «в биосфере существует великая геологическая, быть может, космическая сила, планетное действие

4,6(44 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ