М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
bosyakostya
bosyakostya
02.09.2020 15:58 •  География

Какие территории нашей страны испытали наибольшее влияние ледника?

👇
Ответ:
lera1042
lera1042
02.09.2020
Ледниковые периоды оставили после себя на территории современной России многочисленные следы. Главным итогом оледенений стал рельеф и климат. В связи с тем, что территория современной России достаточно обширна, принято рассматривать оледенения, разделяя их по территории наибольшего влияния. Кроме Валдайского оледенения, были также Московское, Днепровское, Окское и другие оледенения. Ледники занимали различные территории страны, но зачастую оказывали влияние и на другие, расположенные по соседству области, таким образом, ученые прослеживают влияние тех или иных «региональных» оледенений на тех территориях, которые ледники этих ледниковых периодов не занимали.
4,8(56 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kvkv2
kvkv2
02.09.2020

Сільські жителі становлять майже третину населення України – 15,5 млн осіб (на 2004 р.). Вони проживають у селах, які є найпоширенішими населеними пунктами в Україні (майже 29 тисяч). Село – це населений пункт, в якому люди ведуть сільський б життя і займаються переважно сільським господарством.

Проте з другої половини ХХ ст. в Україні триває зменшення кількості сільських жителів та кількості сільських поселень (табл. 3). Так, за останні 40 років сільське населення України зменшилося більш як на 6 млн осіб. Головними причинами цього явища є міграція із сіл у міста та природне скорочення кількості населення. Найбільш інтенсивно зменшення кількості сільського населення триває у північно-східних регіонах країни.

Объяснение:

4,5(73 оценок)
Ответ:

Відповідь:

Пояснення:

Збройні конфлікти в Африці привели до смерті п'яти мільйонів дітей за останні 20 років, говориться в статті, опублікованій в журналі Lancet. Це можна порівняти з кількістю дітей, які загинули від голоду за той же період часу.

За підрахунками програми Uppsala Conflict Data Program (UCDP), за останні 25 років на території Африки відбулося близько 630 збройних конфліктів, як за участю держав, так і без них. Особливо тривожна тенденція гається починаючи з 2010 року.

Якщо в минулому кількість зіткнень на материку знижувалося, то тепер дослідники бачать зворотний тренд, який, зокрема, стосується військових конфліктів за участю держави і навмисного насильства по відношенню до мирного населення.

Крім того, експерти гають різке збільшення кількості громадських протестів по всій Африці, а також експоненціальне зростання випадків використання саморобних вибухових пристроїв і вибухів смертників.

Щоб дослідити цю проблему глибше, група під керівництвом Закарі Вагнера (Zachary Wagner) зі Стенфордського університету проаналізувала дані Uppsala Conflict Data Program про збройні конфлікти для 34 з 54 країн Африки за 1995 - 2015 рік.

Автори зіставили на карті місця, де відбувалися конфлікти, їх тривалість та інтенсивність зі статистикою про народження і смерті дітей у віці до одного року, отриману програмою Demographic and Health Surveys. Дослідники виміряли збільшення ризику смертності для немовлят, які перебували в радіусі 50 кілометрів від епіцентру збройного зіткнення. Потім вони розширили аналіз, розглянувши довгострокові наслідки подібних конфлікти, їх просторові обмеження і можливі механізми, що ведуть до дитячої смертності. Ці дані були екстрапольовані для дітей у віці до 5 років.

Дослідники застерігають, що отримані оцінки можуть бути неточними через методологічні обмеження: в умовах воєнного конфлікту дуже важко отримати достовірні дані. Крім того, обмеження накладають можливі географічні неточності і міграція біженців. Також вчені говорять про те, що результати можуть бути незастосовні для деяких країн на кшталт Сомалі чи Судану, які знаходяться в стані війни протягом декількох десятиліть

4,4(64 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ