200 м (низменности), возвышенные – до 500 м (возвышенности) и высокие – выше 500 м (плоскогорья, нагорья).
Большая часть поверхности России занята равнинами разной высоты. Из них две самые обширные – низменности. На Западно-Сибирской низменной равнине преобладает плоский рельеф. Там много озер, заболоченных пространств. Реки медленно текут в широких долинах.
Высоты преобладающей части Западно-Сибирской равнины не превышают 200 м. Русскую равнину отделяют от Западносибирской древние Уральские горы, протянувшиеся с севера на юг на 2,5 тыс. км. С юго-востока Западно-Сибирскую равнину окаймляют Алтайские горы.
Усе необхідне для життєдіяльності людина отримує з природи: повітря, воду, сировину для промисловості. Людське суспільство як частина природи може бути тільки в постійній взаємодії з нею. Вплив людини на навколишнє середовище є перетворюючим, що змінює її, причому далеко не завжди в кращу сторону, тому збереження природного середовища і розумна охорона природи - одна з най гостріших проблем, що стоять перед людством, особливо в сучасних умовах.
Раціональне використання землі, лісу, атмосфери і водних ресурсів в Україні передбачено Конституцією. В даний час у сфері охорони навколишнього середовища діє цілий ряд нормативних актів: Закон України «Про охорону навколишньої природного середовища»; Постанова Уряду України «Про затвердження порядку визначення плати і її граничних розмірів за забруднення навколишньої природного середовища» і інші.
Объяснение:
Координаты: 38°53′42″ с. ш. 77°02′12″ з. д.-Вашингтон США,
Координаты: 35°18′10″ ю. ш. 149°08′30″ в. д.
Ка́нбе́рра- столица Австралийского Союза (Австралии). С населением, превышающим 345 тысяч человек , Канберра является крупнейшим городом Австралии, расположенным внутри страны...