М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
КирилБыков
КирилБыков
06.03.2020 06:39 •  География

Поясніть орографію Анд, чому ці гори мають вертикальну поясність?

👇
Открыть все ответы
Ответ:
gggnnn
gggnnn
06.03.2020

Відповідь:

Міста виконують різні функції і, як промислові підприємства чи люди, спеціалізуються на одному або кількох видах діяльності. Практично кожне місто виконує адміністративно-господарські функції, які територіально найбільше поширені. Крім того, міста виконують транспортно-розподільчі функції (міста — транспортні вузли), науково-освітні (міста з вищими навчальними закладами і науково-дослідними інститутами), курортно-оздоровчі (міста — курорти) та деякі інші.

 За кількістю виконуваних функцій міста України поділяються на однофункціональні. і багатофункціональні. До міських населених пунктів з однією яскраво вираженою функцією належать, наприклад, селище міського типу Ромодан на Полтавщині (залізничний вузол), Трускавець (місто — курорт) тощо. Найбільше функцій, фактично майже всі з можливих, виконує столиця нашої країни — Київ.

 Різні функції виконують міста і в територіальному поділі праці. Найбільші міста і міста — мільйонери відіграють велику роль у міждержавному поділі праці. У внутрішньодержавному, міжрайонному поділі праці велике значення мають великі і значні міста. Малі й середні міста є адміністративно-господарськими організаторами менших територій — районів та областей.

 Зосередження по сусідству міст і селищ міського типу призводить до виникнення між ними тісних зв'язків і формування міських агломерацій. Найбільшими серед них є Київська (моноцентрична), Донецько-Макіївська (біцентрична), Харківська (моноцентрична), Горлівсько-Єнакієвська (біцентрична) та багато інших.

Пояснення:

4,4(31 оценок)
Ответ:
Маришка1231
Маришка1231
06.03.2020
1. Ф. Магеллан первым совершил кругосветное плавание. Свой путь он начал из Испании в 1519 году. 20 ноября 1519 года экспедиция достигла Бразилии. Обогнув Южную Америку с юга Магеллан открывает пролив, который в последствии был назван его именем и выходит на просторы Тихого океана. 24 января 1521 года моряки увидели первый необитаемый остров архипелага Туамоту в океане. Через несколько дней они прибыли на Филиппинские острова. После гибели Магеллана команда вернулась в Испанию.
2. Глубину можно определить по цвету, который имеется на карте в виде шкалы глубин и высот.
3. Изучение центрального и южного Казахстана.
4,6(11 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ