М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Deeplace
Deeplace
14.04.2022 21:24 •  География

Заполнить таблицу "Растительный и животный мир России"


Заполнить таблицу Растительный и животный мир России

👇
Ответ:
дарья1645
дарья1645
14.04.2022

ну короче я это долго искал надеюсь я вам я просто как смог хорошо пока удачи если это сор то сожалею окей


Заполнить таблицу Растительный и животный мир России
4,4(20 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
kjigun
kjigun
14.04.2022

1.Южную Америку открыл  Х. Колумб.

2. Южную Америку омывают:два океана и одно море.

3. Материк Южная Америка расположен в следующих климатических поясах: умеренный, субтропический южный, тропический, экваториальный,субэкваториальный.

4. Сколько полушарий Земли охватывает Южная Америка? Два.

5. По особенностям рельефа территория Южной Америки может быть разделена на равнинно-плоскогорный Восток и высокогорный Запад.

6. Наиболее обширные плоскогорья размещаются на востоке материка.

7. Крупнейшие в мире месторождения медных руд, а также молибденовых, оловянных, серебряных и др. полиметаллов образовались в результате внедрения магмы в осадочные породы в Андах.

8. Умеренный климатический пояс получает развитие в южной части материка.

9. Большая часть Южной Америки расположена в субэкваториальном климатическом поясе.

10. На большей части материка средние месячные температуры изменяются от +10° - +12° до +27° - +28°

11. На большей части материка количество осадков за год составляет от 2 000 до 3 000 мм.

12. Густота речной сети, полноводность рек и режим рек определяет распределение осадков на материке.

13. Самым высоким в мире является водопад Анхель на одном из притоков р. Ориноко.

14. Самым крупным высокогорным озером в мире является Титикака.

15. Сколько природных зон выделяется на материке?8.

16. Определите природную зону по следующим особенностям природных компонентов.

Влажный субтропический климат. Плодородные красновато-чёрные почвы. Травы, среди которых преобладают ковыли, дикое просо и др.Это степь или пампа.

17. Установите соответствие между позициями, обозначенными цифрами и буквами.

Объекты-названия:

А) сельва-труднопроходимый, влажный вечнозелёный лес

Б) кайман-вид крокодилов

В) гевея-дерево каучуконос

Г) тукан-птица

18. Большинство населения Южной Америки говорит на испанском языке.

19. Самые большие по площади страны лежат в пределах равнинного востока  Бразилия.

20. Выход к океанам имеют все страны, кроме двух.

4,6(17 оценок)
Ответ:
arisha72
arisha72
14.04.2022

Геологічним середовищем називають гірські породи верхньої частини літосфери, що перебувають під впливом інженерно-господарської діяльності людей. З одного боку, воно є мінерально-сировинною базою для виробничої діяльності, а з другого - фундаментом всієї господарської діяльності людства. Адже саме на гірських породах формується ґрунтовий і рослинний покриви, вони є первинною основою всіх будівель та інженерних споруд.

З розвитком науки й техніки невпинно зростає антропогенний вплив на геологічне середовище. До початку XVIII ст. людина використовувала 26 видів мінеральної сировини, на початку XX ст. - 59, а сьогодні - понад 80. Тому найбільш негативно впливає на геологічне середовище гірничодобувна промисловість. Тільки 10% мінеральної сировини, яку людина добуває з надр планети, перетворюється на готову продукцію, решта 90 % забруднює біосферу. Наприклад, при збагаченні мідних руд майже третина міді викидається у звалища. Крім цього, дуже мало використовуються супутні елементи - срібло, цинк і інші компоненти руд.

При нераціональному використанні геологічного середовища руйнується не лише це середовище, а й пов'язані з ним ґрунтовий та рослинний покрив, поверхневі й підземні води тощо.

Внаслідок видобутку, збагачення та переробки корисних копалин, нагромадження пустої породи та відходів виробництва відбувається концентрація шкідливих елементів - важких металів, радіоактивних елементів тощо, що призводить до важких захворювань і навіть до масової загибелі рослин і тварин.

Транспортування вантажів, дослідного устаткування або бурових установок по бездоріжжю, пересування дуже важких самохідних агрегатів, тракторів завжди призводить до важких екологічних наслідків, особливо в степах, пустелях, тундрі.

Під час геологорозвідувальних робіт змінюються природні ландшафти місцевості - порушується ґрунтово-рослинний покрив, утворюються западини через проведення відкритих канав, шурфів, розчисток порід.

Значний негативний вплив на геологічне середовище має будівництво і експлуатація різноманітних будівель та гірничо-інженерних споруд. Особливо це стосується кар'єрів і шахт. Підземні порожнини, що утворюються внаслідок закладання шахт, порушують тектонічні процеси у верхніх шарах земної кори, що часто є причиною техногенних землетрусів, обвалів і зсувів. Внаслідок розробки кар'єрів і нагромадження пустої породи у відвалах і териконах руйнуються родючі ґрунти. Нині дедалі частіше техніко-будівельній діяльності на родючих землях передує знімання, переміщування та зберігання ґрунту, який потім використовують для покриття інших територій з гіршими ґрунтами чи для рекультивації кар'єрів і териконів. На рекультивованих землях розбивають сади, парки, городи.

У зв'язку з широкомасштабним руйнуванням геологічного середовища все більш актуальною стає проблема його раціонального використання. З цією метою необхідно, щоб був створений державний фонд родовищ корисних копалин і його резерв, та розроблені положення про його використання. Слід передбачити чіткі економічні відносини між власником та користувачем надр, які б враховували плату за землю, надра, штрафні санкції за порушення законодавства з використання і охорони надр.

Необхідно здійснювати рекультивацію земель на місці відпрацьованих відкритим родовищ. Це поняття охоплює весь комплекс робіт, спрямованих на відновлення родючості й народногосподарської цінності порушених земель. У вузькому розумінні рекультивація - це відновлення шару ґрунту, попередньо знятого з ділянок, де передбачається його механічне руйнування або забруднення.

4,5(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ