1) Южная Америка расположена в Западном полушарии и в основном в экваториальных и тропических широтах. Южаня Америка практически изолирована от других материков.
2) Большую часть Юной Америки занимают равнины. Размещение равнин в восточной части Южной Америки объясняется расположением в этой части Южно-Американской платформы. На западе материка расположена молодая горная складчивасть-горы Анды, с которой связаны сейсмичская активность.
3) Выкорчевываются леса амазонки для строительства гидроэлектростанции. Если вырубать в значительном количестве, то особого вреда это не принесет.
4) Я бы путешествовал по берегам Амазонки и побывал бы в Анадах, т.к. в этих местах разнообразие животных и фауны.
Відповідь:Найбільшу кількість вертикальних поясів у горах Євразії мають південні схили Гімалаїв. Тут, біля підніжжя, поширені заболочені тропічні ліси. Для них характерні чагарникові зарості, густо перевиті ліанами. Далі вгору, приблизно до висоти 1000 м, росте гірський тропічний ліс. Піднявшись іще на кілометр, можна натрапити на субтропічну вічнозелену рослинність. Вище неї починають переважати рододендронові й мішані ліси з підліском з низького бамбука. Іще кілометр угору - з’являються хвойні та листопадні ліси зі смереки, модрини, ялівцю. Верхня межа лісу перебуває на висоті 3500 м.
Вище лісового поясу розташовані субальпійські чагарникові зарості та криволісся, які поступово переходять у луки. Примули, анемони, маки та інші квіткові рослини піднімаються до снігової лінії. На вічних снігах і льодовиках життя майже не існує.
Ніде у світі немає такої кількості вертикальних поясів, як у Гімалаях. Цікаво, що на їхніх північних схилах через надзвичайну сухість утворилося тільки два пояси - гірські пустелі, які одразу переходять у пояс вічних снігів.
Пояснення: