М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
daryadaletskay
daryadaletskay
17.07.2020 16:48 •  География

Куди впадає річка Парагвай

👇
Ответ:
Lerka2004love
Lerka2004love
17.07.2020

Объяснение:

Парагвай (ісп. Río Paraguay, порт. ... Такжой є найбільшою річкою у республіці Парагвай. Довжина русла — приблизно 2 549 км від витоку в бразильському штаті Мату-Гросу до злиття з річкою Парана на північ від аргентинського міста Коррієнтес.

4,8(14 оценок)
Ответ:
Kerri11cjdgg
Kerri11cjdgg
17.07.2020

Объяснение:

Парагвай (ісп. Río Paraguay, порт. Rio Paraguai) — одна з найбільших річок центральної та південної частин Південній Америці, що тече через території Бразилії і Парагваю, та протікає поряд з кордоном між Бразилією і Болівією та поряд з кордоном між Парагваєм і Аргентиною. Такжой є найбільшою річкою у республіці Парагвай.

4,8(8 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ivan58888siko
ivan58888siko
17.07.2020

Для виконання завдання по обчисленню середньодобової температури зовнішнього повітря проведіть кілька вимірів. Яким термометром користуватися — залежить від мети. Для шкільного уроку підійде звичайний спиртової термометр. Він повинен бути перевірений за еталонного, оскільки спиртові прилади мають властивість старіти. Не рекомендується використовувати ртутний прилад, на морозі він дуже легко може вийти з ладу. Градуювання шкали залежить від необхідної точності. Побутовий спиртової термометр дає точність в 1 градус. У приміщеннях, де дуже високі вимоги до температурного режиму, зазвичай використовуються термометри з більш дрібної градуювання, до сотих або навіть тисячних часток градуса.

Проводячи експеримент в теплу пору року, подбайте про те, щоб термометр висів в тіні. У будь-якому випадку умови повинні бути однаковими, інакше не уникнути помилок. Подивіться на термометр вранці, опівдні, ввечері й опівночі і запишіть показання. Підсумуйте їх і розділіть на кількість в даному випадку — на 4.

Точність обчислень залежить не тільки від якості приладу, але і від кількост Наприклад, на метеостанціях температуру заміряють кожні три години. Відповідно, отриману в результаті їх складання суму необхідно ділити вже не на 4, а на 8. Бувають ситуації, коли температуру необхідно міряти кожну годину. Відповідно, в знаменнику дробу буде стояти число 24.

Позитивні та негативні числа складайте точно так само, як і завжди. Тобто якщо у вас вночі градусник показує -2 ° С, а вдень +4 ° С, то ділити на кількість потрібно +2 °. Виходить, що в даному випадку середньодобова температура буде +1 ° С.

Для обчислення середньої денної температури визначте, коли у вашій місцевості настає опівдні. Врахуйте декретний і поясний час. Визначивши опівдні і опівночі, відлічите моменти вимірювань температури. День починається за 6 годин до полудня, а закінчується через 6 годин після нього. Зробіть перший вимір в момент, відповідний по вашим обчисленням шостої години ранку. Наступний раз подивіться на термометр в 9 годин, потім в 12, 15 і 18. Складіть отримані результати і розділіть на 6. Середня нічна температура обчислюється точно так само. Доцільно вести записи середньодобових, середніх денних і нічних температур.

Для того щоб обчислити середньомісячну температуру, складіть всі середньодобові значення. Поділіть їх на 30, 31, 28 або 29 в залежності від того, скільки днів у місяці. Не завжди виходить ціла кількість градусів. Округліть число, що вийшло до тієї точності, яка вам необхідна. Для шкільного експерименту досить десятих часток. Округляйте звичайним Якщо цифра розряду, наступного за останнім необхідним, менше 5 — округлите в меншу сторону, якщо 5 або більше — в велику. У деяких випадках потрібна точність до сотих і тисячних часток градуса або навіть вище. Точно так само обчисліть середньомісячні денну та нічну температури.

4,4(86 оценок)
Ответ:
Marsel2V
Marsel2V
17.07.2020
На основе материалов агентства статистики Республики Казахстан в период 1915-2015 гг. показаны тенденции и темпы освоения орошаемых земель Республики Казахстан. Для оценки интенсивности и направленности развития почвенномелиоративных процессов, для принятия технических и инженерных решений, для регулирования и управления гидрогеохимическим режимом орошаемых земель использованы методологии системных и всесторонних научных исследований в области природопользования в рамках выделенных трех периодов развития мелиорации сельскохозяйственных земель в Казахстане. В результате широкого развития мелиорации во всех регионах Казахстана в период 1915-1990 гг. общая площадь мелиорируемых земель достигла до 2725.0 тыс. га. После получения суверенитета площадь орошаемых земель сократилась до 1392.0 тыс. га. Появилась необходимость выявления причинно-следственной связи сформировавшихся почвенно-мелиоративных процессов, сложившихся в орошаемых землях, и разработка концепции дальнейшего развития с учетом гидроэкологических ограничений, обеспечивающих устойчивое развитие страны. Выполненный анализ оценки опыта развития мелиорации сельскохозяйственных земель Казахстана, включающих в себя гидротехнические и мелиоративные решения в рамках освоения орошаемых земель в период 1915-2015 гг., может быть принят в основу разработки концепции мелиорации сельскохозяйственных земель в Казахстане, направленной на восстановление, сохранение и нормализацию почвенно-мелиоративных процессов агроландшафтных систем, которые в перспективе и обеспечат продовольственную безопасность страны и их устойчивое развитие.
4,4(59 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ