Географическое положение - близость расположения к экватору, географическая широта. Также количество осадков, испарение на поверхности земли, среднемесячная температура, количество циклонов, солнечной энергии, изменение состава атмосферы. Наличие водного ресурса: пресной и соленой воды. Ведущим фактором можно назвать течение Гольфстрим. Также сюда можно отнести особенности растительного покрова. Природные катаклизмы также оказывают влияние. Скорость воздушных масс исказить климатические показатели.
Объяснение:
Объяснение:
В дні рівнодення (двічі на рік) Сонце в полудень перебуває в зеніті, тобто тоді сонячні промені падають прямовисно і в такому випадку найбільше нагрівають земну поверхню. Температура повітря цілий рік висока +26…+30°C, поблизу водойм та морів добові амплітуди не перевищують 1°C. Кількість опадів сягає 3000 мм, а на навітряних схилах — до 6000-7000 мм. Коефіцієнт зволоження понад 1 (кількість опадів перевищує випаровуваність), тому трапляється заболочення. Територія вкрита багатоярусними вологими екваторіальними лісами.
Горб ми можемо обійти або переступити (дивлячись який він за великий) гору ми не можемо переступити або обійти (а якщо і зможемо обійти то доведеться дуже довго йти).