Відповідь:
1. обтічна форма тіла
2. наявність слизу на тілі
3. плавник,
4. ласт
5. підшкірний шар жиру
6. м'які стебла
7. неглибока коренева система
8.Провідні тканини і коріння розвинені слабо
Пояснення:
1. Обтічна форма тіла зустрічається у представників різних груп організмів, що мешкають у воді, - дельфінів (ссавців), костистих і хрящових риб для зниження лобового опору, що призводить до зниження енерговитрат на плавання.
2. Висока щільність води є також причиною того, що механічні коливання (вібрації) добре поширюються у водному середовищі. Це мало важливе значення в еволюції органів почуттів, орієнтації в просторі і комунікації між водними мешканцями. Вчетверо більша, ніж у повітрі, швидкість звуку у водному середовищі визначає більш високу частоту ехолокаційних сигналів.
3. У зв'язку з високою щільністю водного середовища її мешканці позбавлені обов'язкового зв'язку з субстратом, яка характерна для наземних форм і пов'язана з силами гравітації. Тому є ціла група водних організмів (як рослин, так і тварин) , існуючих без обов'язкового зв'язку з дном або іншим субстратом, "ширяють" у водній товщі.
4. Електропровідність відкрила можливість еволюційного формування електричних органів почуттів, оборони і нападу.
Найпомітніша особливість багатьох водних тварин-пристосування для плавання: у моржів і тюленів – ласти. У бобрів, видр, водоплавних птахів, жаб – перетинки між пальцями.
Тільки у водному середовищі зустрічаються нерухомі, що ведуть прикріплений б життя тварини: Гідроїди (Hydroidea), коралові поліпи (Anthozoo), морські лілії (Crinoidea), двостулкові лілії (Bivalvia) та ін
Главный из ресурсов Дальнего Востока - золото, которое добывается здесь с XIX века. Залежи этого драгоценного металла обнаружены в бассейне реки Колыма, в нижнем течении Амура, в верхнем течении Селенги, в бассейне Зеи, на Чукотке и в горах Сихоте-Алиня.
Второе место принадлежит запасам руд цветных металлов. С этой точки зрения Дальний Восток отличается от других районов России наличием уникальных месторождений. Среди цветных металлов района - олово, свинец, ртуть, цинк и вольфрам. Также здесь добываются графит и флюорит.
Можно также отметить богатые агроклитиматические ресурсы на юге Дальнего Востока.
Доля региона в ВВП России составляет более 5%.