М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
dvs2504
dvs2504
19.02.2021 23:16 •  География

Проаналізуйте кліматичні діаграми міст України: Льва та Луганська

👇
Открыть все ответы
Ответ:
malorodnovapoli
malorodnovapoli
19.02.2021
С экономической точки зрения этот регион традиционно полагается на добычу ресурсов. Дальний Восток ими очень богат. Здесь ловят рыбу ценных пород, добывают нефть, природный газ, алмазы, железную руду, уголь, золото, серебро, свинец и цинк. Также здесь осуществляется заготовка и переработка древесины. Кроме того регион отличается богатыми гидроэнегетическими ресурсами.
Главный из ресурсов Дальнего Востока - золото, которое добывается здесь с XIX века. Залежи этого драгоценного металла обнаружены в бассейне реки Колыма, в нижнем течении Амура, в верхнем течении Селенги, в бассейне Зеи, на Чукотке и в горах Сихоте-Алиня.
Второе место принадлежит запасам руд цветных металлов. С этой точки зрения Дальний Восток отличается от других районов России наличием уникальных месторождений. Среди цветных металлов района - олово, свинец, ртуть, цинк и вольфрам. Также здесь добываются графит и флюорит. 
Можно также отметить богатые агроклитиматические ресурсы на юге Дальнего Востока.
Доля региона в ВВП России составляет более 5%. 
4,4(96 оценок)
Ответ:
Vika1123556789
Vika1123556789
19.02.2021

Відповідь:

1. обтічна форма тіла

2. наявність слизу на тілі

3. плавник,

4. ласт

5. підшкірний шар жиру

6. м'які стебла

7. неглибока коренева система

8.Провідні тканини і коріння розвинені слабо

Пояснення:

1. Обтічна форма тіла зустрічається у представників різних груп організмів, що мешкають у воді, - дельфінів (ссавців), костистих і хрящових риб для зниження лобового опору, що призводить до зниження енерговитрат на плавання.

2. Висока щільність води є також причиною того, що механічні коливання (вібрації) добре поширюються у водному середовищі. Це мало важливе значення в еволюції органів почуттів, орієнтації в просторі і комунікації між водними мешканцями. Вчетверо більша, ніж у повітрі, швидкість звуку у водному середовищі визначає більш високу частоту ехолокаційних сигналів.

3. У зв'язку з високою щільністю водного середовища її мешканці позбавлені обов'язкового зв'язку з субстратом, яка характерна для наземних форм і пов'язана з силами гравітації. Тому є ціла група водних організмів (як рослин, так і тварин) , існуючих без обов'язкового зв'язку з дном або іншим субстратом, "ширяють" у водній товщі.

4. Електропровідність відкрила можливість еволюційного формування електричних органів почуттів, оборони і нападу.

Найпомітніша особливість багатьох водних тварин-пристосування для плавання: у моржів і тюленів – ласти. У бобрів, видр, водоплавних птахів, жаб – перетинки між пальцями.

Тільки у водному середовищі зустрічаються нерухомі, що ведуть прикріплений б життя тварини: Гідроїди (Hydroidea), коралові поліпи (Anthozoo), морські лілії (Crinoidea), двостулкові лілії (Bivalvia) та ін

4,5(70 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ