М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Kreizanova
Kreizanova
15.12.2020 09:58 •  География

Как ветер муссон меняет свою направление

👇
Ответ:
zelim7
zelim7
15.12.2020
Муссон — ветер, который меняет свое направление два раза в год: летом он дует с моря на сушу, зимой — с суши на море. Причина изменения направления заключается в том, что в разные времена года над сушей и морем устанавливается разное давление, а ветер всегда дует из области высокого давления в область низкого.
4,5(51 оценок)
Ответ:
fotafoti
fotafoti
15.12.2020
Муссон — ветер, который меняет свое направление два раза в год: летом он дует с моря на сушу, зимой — с суши на море. ... Зимой материк остывает значительно быстрее, чем океан, и над ним устанавливается область высокого давления. Над океаном же формируется область низкого давления.
4,5(16 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
sonyaponchic
sonyaponchic
15.12.2020

(ну якось так...)

Объяснение:

тому що випарована вода формує дощ у хмалі і через велику кількість випаровування велика кількість води потрапляє у хмари і через надмірну вагу випадає,а на суходолі об'єми вод суходолу значно менші за океани тому менша випаровуваність а відповідно менше випадає опадів

2. Кругообіг води це надзвичайно важлива ланка у житті планети кругообіг починається із випаровування далі вода потрапляє у хмари (переміщується) випадає дощ вона знову потрапляє у водойми і знову розпочинається той самий процес

4,8(32 оценок)
Ответ:
123HelpMe123
123HelpMe123
15.12.2020

більша частина території україни розташована у західній частині східноєвропейської рівнини, при цьому рівнини займають 95 % території україни, а гори — лише 5 % (на заході — карпати (4 %), на півдні — кримські гори (1 %). завдяки теплому клімату, гарному рельєфу (близько 60 % сільськогосподарських угідь є рівнинними, а ще 35 % мають кут нахилу в діапазоні між 1° та 3°) та наявності великих площ чорнозему (третина світових запасів), в україні надзвичайно сприятливі умови для сільськогосподарського виробництва. сільськогосподарські угіддя займають приблизно 60 % всієї території україни. територія україни поділена на три природно-кліматичні зони: полісся, лісостеп, степ.

4,7(90 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ