(Не даю 100% правильність данної відповіді, вся інформація була знайдена в Gооglе і не факт, що стосується саме твого випадку.)
Негативні :
Виникнення мілководдь
Руйнування берегів
Підтоплення земель
Позитивні :
Зі створенням водосховищ Дніпровського каскаду було розв'язано проблеми забезпечення водою населення, промисловості й сільського господарства, збільшення обсягу водоспоживання та більш рівномірного його розподілу протягом року.
Экваториальные воздушные массы формируются в экваториальных широтах. Они обладают довольно высокими температурами (+20°С) и высокой влажностью воздуха.
Тропические воздушные массы формируются в тропических широтах и отличаются очень высокой температурой. Континентальные отличаются низкой влажностью и сильной запыленностью, морские- высокой влажностью.
Умеренные воздушные массы формируются в умеренных широтах. Континентальные зимой холодные и сухие, летом- тёплые и влажные. Морские- прохладные и влажные.
Арктические (антарктические) воздушные массы формируются в полярных широтах. Они отличаются очень низкими температурами, сухостью и прозрачностью. Континентальные воздушные массы над льдами Антарктиды и Гренландии более сухие, чем морские.
Удачи
Qwertyuiop
Среди чрезвычайных неблагоприятных климатических явлений — ливневые дожди, которые сопровождаются разрушительными наводнениями. Наводнения могут быть вызваны и ветрами бешеной скорости — ураганами. Над открытыми районами океана мощный ураган разгоняет громадные волны большой высоты. Когда они набегают на побережье, то затапливают прибрежные территории, нанося большой ущерб экономике и создавая угрозу безопасности населения.
К счастью, современные спутники легко обнаруживают ураганы и пути их перемещения. Службы безопасности дают штормовое предупреждение и при необходимости организуют эвакуацию жителей.
Существенно влияние неблагоприятных климатических явлений на сельское хозяйство. Почти каждый год земледелие страдает от засух.
Засуха — это длительный период сухой погоды, продолжительный и значительный дефицит осадков в зонах недостаточного и неустойчивого увлажнения.
Рис. 106. Наводнение
Рис. 107. Засуха
Причиной засухи является устойчивый и длительный антициклон. Не получая влаги, страдают сельскохозяйственные растения, снижается урожай.
Положение усугубляется суховеями — горячими сухими ветрами, усиливающими испарение.
Иногда сухой ветер приносит пыль. В тёплое время года пыльная буря на открытых степных и полупустынных местах быстро перемещается на большие расстояния, распространяя жару и сухость. Для сохранения необходимого увлажнения проводят снегозадержание и разведение лесополос.
Опасны для сельского хозяйства заморозки и сильные морозы, грозы и град.
Весенние возвраты холодов приводят к заморозкам, которые наносят большой вред овощным, полевым культурам, плодовым деревьям. Продолжительность и сила заморозков во многом зависят от рельефа. Как правило, в долинах и замкнутых котловинах холодный воздух застаивается, и заморозки наиболее опасны (см. таблицу). Поэтому сельскохозяйственные поля оценивают с учётом рельефа по морозоопасности. Такая оценка позволяет по-хозяйски расположить культуры, отличающиеся различной морозоустойчивостью.
Объяснение:
Водосховища і ставки відіграють велику роль в регулюванні водного режиму, тому що існує необхідність затримання, накопичення, раціонального розміщення та ефективного використання водних ресурсів. Також до цілей створення водосховищ відносять: зменшення паводків і повеней; можливість отримання більш високих врожаїв з земель, зрошуваних водами водосховищ.
Успішне вирішення завдань будівництва водосховищ можливо на основі комплексного підходу, що базується з одного боку на обліку природних умов створення та функціонування водойм, а з іншого боку - враховує ландшафтні особливості безпосередньо самих водосховищ і ставків. При цьому особлива увага повинна приділятися, перш за все, аналізу взаємодії штучних водойм з ландшафтами суміжних територій і спільно з ними утворюють своєрідні обводнітельние ландшафтно-меліоративні системи.
Одним з основних фізико-географічних умов споруди штучних водойм виступає її геологічна будова. Аналіз гідрогеологічних умов багатьох долин річок і балок, до яких приурочені, в основному, більшість водойм, свідчать про їх досить складному гідрогеологічному будові. На одних ділянках цих форм рельєфу є сприятливі умови, інших - мало придатні або непридатні для спорудження ставків і водосховищ.
Підземні води є собою досить мобільний потік речовини і енергії, здатний істотно впливати на рівень мінералізації і трансформацію хімічного складу вод штучних водойм.
Рельєф в одних випадках сприяє створенню водосховищ і ставків, в інших ускладнює або робить будівництво абсолютно неможливим. Сприяє будівництва наявність добре розвиненої долинно-балочної мережі. При проектуванні водойм особливу значимість набуває необхідність врахування густоти і глибини балок.
Створення і функціонування водойм в значній мірі обумовлено кліматичними і гідрологічними умовами. Саме від цих чинників залежить заповнення водою ставків і водосховищ, величина втрат їх води на випаровування, збереження гідротехнічних споруд від хвильової діяльності і впливу льодових мас.
Залежно від механічного складу ґрунтів і підстилаючих гірських порід ложа залежить інтенсивність фільтрації споруджуються водойм. При проектуванні ставків необхідно враховувати також особливості грунтового покриву водозборів, тому що з грунтами, змитими з водозборів, в водойми надходять різні поживні речовини.
Таким чином, географічні особливості розміщення грунтів, їх мінералогічний і хімічний склад, фізико-хімічні властивості, материнські породи, а також агротехнічні прийоми обробки ґрунтів здатні безпосередньо (в рамках ложа водойми) або побічно (в межах площі водозбору водойми) надавати помітний вплив на екологічне стан і функціонування водойм, зумовлюючи їх передчасні виходи з ладу.
Великий вплив на режим та екологічний стан водоймищ і ставків надають рослинність і тваринний світ.
Негативні наслідки створення водосховищ: затоплення великої площі земель в результаті затоплення чаші водосховища; підтоплення і засолення земель в прибережній зоні; абразія і обвалення берегів; осушення заплави з високопродуктивними травостоями.
Объяснение: