М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aninagalamova
aninagalamova
10.02.2023 21:02 •  География

высота Эльбруса 5642 м. Давление у подножья 760 мм ртутного столба. Рассчитать давление температуры на вершине

👇
Ответ:
dadhhcdgg
dadhhcdgg
10.02.2023

726,2 мм.рт.ст.

Объяснение:

^1км понижается на 6мм рт.ст.

1)5км×6=30мм рт.ст.

2)0,642×6=3,8 мм рт.ст.

3)30+3,8=33,8

4)760-33,8=726,2 мм.рт.ст.

4,8(62 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
EmirAmirov
EmirAmirov
10.02.2023
1) Крупные месторождения медных руд разведаны на Урале, Северном Кавказе, в Восточной Сибири. На Урале наиболее крупные месторождения — Дегтярское, Красноуральское, Кировоградское, Ревдинское — расположены в Свердловской области.
2) • Крупнейшие месторождения железной руды в России:
* Бакчарское железорудное месторождение
* Абагасское железорудное месторождение
3) Стра­ти­гра­фи­че­с­ки ос­нов­ные ме­с­то­рож­де­ния ка­лий­ных со­лей при­уро­че­ны к сред­не­му де­во­ну и пер­ми и со­сре­до­то­че­ны в Ев­ро­пе и Се­вер­ной Аме­ри­ке . Са­мы­ми круп­ны­ми ка­ли­е­нос­ны­ми бас­сей­на­ми в ми­ре яв­ля­ют­ся Верх­не­кам­ский в Рос­сии и Са­с­ка­че­ван­ский в Ка­на­де , на до­лю ко­то­рых при­хо­дит­ся 82.2% уч­тен­ных ми­ро­вых за­па­сов K2O. В об­щей слож­но­с­ти ме­с­то­рож­де­ния ка­лий­ных со­лей из­ве­ст­ны ме­нее чем в 20 стра­нах, а ос­нов­ные за­па­сы это­го сы­рья на­хо­дят­ся в че­ты­рех: Рос­сии, Ка­на­де, Бе­ла­ру­си, Гер­ма­нии.
4,6(24 оценок)
Ответ:
Magia33
Magia33
10.02.2023

Объяснение:

У верхніх горизонтах грунту в процесах грунтотворення постійно синтезуються і розкладаються органічні речовини, нагромаджуються зольні елементи і азот, а також змінюється склад мінеральної частини його.

Всі ці явища пов’язані з розвитком рослин і мікроорганізмів у грунті, яким властива вибіркова і вбирна здатність. Вбирання рослинами зольних елементів і азоту з грунту та синтез з них складних органічних речовин, а також розклад органічних речовин різними мікроорганізмами зумовлюють безперервний кругообіг зольних елементів і азоту в природі. Це малий, або біологічний, кругообіг речовин у природі. Суть його полягає в тому, що рослина вбирає з мінеральної частини грунту різні зольні елементи та азот і створює з них органічну речовину.

Органічна речовина в грунті мінералізується і новоутворені зольні елементи і азот знову споживаються рослинами. У процесі створення, а певною мірою і розкладу органічної речовини активно використовується також сонячна енергія.

У ґрунтотворних процесах бере участь також вуглекислота, з якої утворюються різні органічні речовини. Мінеральні речовини, що входять до складу грунту, змінюють свої властивості і постійно переходять у нерозчинну або розчинну у воді форму.

Завдяки біологічному кругообігу при правильному догляді за ґрунтами в грунті нагромаджуються поживні речовини і підвищується його родючість.

Поряд з біологічним кругообігом зольних елементів і азоту в природі відбувається також великий геологічний кругообіг речовин. Він характеризується тим, що тверді частинки грунту і порід, а також розчинені у воді різні хімічні речовини атмосферними і річковими водами виносяться в моря та океани, де відкладаються.

Схема великого і малого кругообігів речовин у природі

Схема великого і малого кругообігів речовин у природі

Великий геологічний і малий біологічний кругообіги речовин, зумовлюючи певною мірою процеси вивітрювання, перетворення і перевідкладання різних речовин у природі, впливають і на процеси грунтотворення.

Ґрунтотворний процес відбувається у різних географічних широтах земної кулі неоднаково. Пояснити це можна тим, що навіть на невеликій площі при однакових кліматичних умовах знаходимо різні ґрунтотворні породи, рельєфи, рослинність тощо.

Важливу роль у спрямуванні процесів грунтотворення і особливо у створенні родючості грунту відіграє людина, застосовуючи техніку, різні добрива, досягнення практики і науки.

4,7(71 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ