М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
ElzaSalih
ElzaSalih
31.07.2020 17:57 •  География

До іть будь ласка хто знається на цій темі, дуже потрібно. Дякую! Розподіліть на три групи підприємства текстильної промисловості України в залежності від використання сировини: підприємства бавовняної промисловості, шовкової промисловості, вовняної промисловості, лляної промисловості, конопле - джутової промисловості

Використовують виключно власну сировину
Використовують виключно імпортну сировину
Використовують як імпортну, так і власну сировину

👇
Ответ:

Групування підприємств текстильної промисловості України за використанням сировини можна здійснити наступним чином:

Використовують виключно власну сировину:

1. Підприємства бавовняної промисловості - ці підприємства використовують бавовну, яка вирощується в Україні.

2. Підприємства вовняної промисловості - ці підприємства використовують вовну, яка отримується з вітчизняних вовняних тварин, таких як овці.

Використовують виключно імпортну сировину:

1. Підприємства шовкової промисловості - ці підприємства використовують шовк, який імпортується з інших країн.

2. Підприємства лляної промисловості - ці підприємства використовують льон, який імпортується з-за кордону.

3. Підприємства конопле-джутової промисловості - ці підприємства використовують коноплю і джут, які також імпортуються.

Використовують як імпортну, так і власну сировину:

1. Деякі підприємства текстильної промисловості можуть використовувати як власну сировину (наприклад, бавовну або вовну, яку вирощують в Україні), так і імпортну сировину (наприклад, шовк, льон, коноплю або джут).

Важливо зазначити, що це лише загальні категорії розподілу підприємств текстильної промисловості за використанням сировини і можуть бути винятки або комбінації цих груп.

4,7(74 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Glowly
Glowly
31.07.2020

розвивається в умовах суббореального слабоаридного клімату з добре вираженою сезонною контрастністю під степовою і лучно-степовою рослинністю на пористих карбонатних породах — лесах і лесовидних суглинках. Чорноземи поширені переважно на платформних рівнинах, але зустрічаються також островами серед інших ґрунтів у міжгірських западинах, улоговинах і на слабоеродованих схилах гірських систем. Формування чорноземів зумовлено особливостями біологічного колообігу — великою кількістю хімічних елементів, які залучаються у щорічні процеси утворення і трансформації органічної речовини, надходженням основної маси органічних решток всередину ґрунту, активною участю в розкладанні рослинних решток бактерій, актиноміцетів, безхребетних[1].

Для чорноземів характерна наявність двох основних генетичних горизонтів:

Гумусового прогресивно-акумулятивного, що характеризується великою потужністю, високим вмістом гумусу при його поступовому зменшенні з глибиною, зернистою структурою.

Объяснение:

4,7(54 оценок)
Ответ:
ukubasov
ukubasov
31.07.2020

а)Урал. В 1993 году Свердловская и Челябинская области преобразовались в Уральскую республику, целью которой было экономическая и политическая автономность от России. Однако по приказу президента референдум о статусе республики так и не состоялся.

Сибирь. В 1993 году по инициативе Амана Тулеева сепаратисты требовали независимости Сибири, однако этот процесс не нашел поддержки у большинства жителей. Наиболее сильные сепаратистские движения проходили в Красноярске, Новосибирске и Омске.

Дальний Восток. В 1992 году частью дальневосточной элиты обсуждалась идея о создании Дальневосточной республики (ДВР), которая должна была отделиться от России. В прочем на Дальний Восток был положен глаз со стороны Китая и Японии, которые видели свои интересы в этом регионе.

б) хз

4,7(20 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ