М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
zhenyakozyrkova
zhenyakozyrkova
28.06.2021 07:36 •  География

Відомі заповідники заказники південної Америки

👇
Ответ:
щотььллл
щотььллл
28.06.2021

1. Амазонський національний парк (Бразилія, Перу)

2. Торрес-дель-Пайне національний парк (Чилі)

3. Пайтуна-де-Пенде національний парк (Аргентина)

4. Мадейра́-Ма́море́ заповідник (Бразилія)

5. Градиєнти національний парк (Аргентина)

6. Карпатос-амазонський заказник (Еквадор)

7. Тайпінго національний парк (Чилі)

8. Мбуріка національний парк (Колумбія)

9. Барра-ду-Караїва національний парк (Бразилія)

10. Ріо-абанко заказник (Перу)

Объяснение:

Можно лучший ответ?)

4,6(39 оценок)
Ответ:

Південна Америка відома своєю унікальною природою та багатим біорізноманіттям. Тут знаходиться кілька видатних заповідників і заказників, де можна побачити рідкісні види рослин і тварин. Ось деякі з них:

Амазонський дощовий ліс (Бразилія, Перу, Колумбія, Еквадор): Це найбільший тропічний дощовий ліс у світі, який простягається через кілька країн Південної Америки. Частину його охороняють заповідники та національні парки, такі як Амазонський національний парк в Бразилії і Парк Ману в Перу.

Національний парк Торрес-дель-Пайне (Чилі): Розташований у патагонських Андах, цей парк славиться своїми вражаючими гірськими вершинами, льодовиками, озерами та багатим рослинним і тваринним світом.

Галапагоські острови (Еквадор): Цей архіпелаг у Тихому океані відомий своєю унікальною флорою та фауною, включаючи гігантських черепах, морських ігуан і багато інших видів, які є ендеміками цих островів. Більшість островів є заповідниками.

Національний парк Ігуасу (Аргентина, Бразилія, Парагвай): Розташований на межі трьох країн, цей парк відомий своїми потужними водоспадами Ігуасу, які є одними з найвражаючіших на планеті. Велика частина парку є заповідником і зареєстрована в якості природного світового спадку ЮНЕСКО.

Національний парк Котопаксі (Еквадор): Цей парк розташований на схід від столиці Еквадору, Кіто, і включає в себе височезний вулкан Котопаксі, який є одним з найвищих активних вулканів у світі. Парк прославляється своїми захоплюючими ландшафтами, включаючи альпійські луки, вулканічні формації, озера та унікальну флору та фауну. Туристи можуть насолоджуватися мальовничими маршрутами для піших прогулянок, гірськими експедиціями, а також ігати за різноманіттям диких тварин, включаючи лам, віслюків, олень-мурахоїдів та багато інших видів. Парк Котопаксі є одним із найпопулярніших природних туристичних місць в Еквадорі.

Національний парк Таямеск (Венесуела): Розташований у Гран-Сабані, цей парк відомий своїми величезними плоскогірними пейзажами, водоспадами, гірськими озерами та унікальною флорою та фауною, включаючи велику кількість орхідей.

Парк Ноель-Кемпф (Болівія): Цей парк, розташований на півночі Болівії, є одним з найбільших природоохоронних районів в Амазонії. Він має надзвичайно багате біорізноманіття з великою кількістю видів рослин і тварин, включаючи декілька видів мавп, папуг та хижаків.

Національний парк Тортугеро (Коста-Рика): Розташований на узбережжі Карибського моря, цей парк є одним з найважливіших місць гніздування морських черепах у світі. Тут ви зможете ігати за гніздуванням і виводком черепах, а також насолоджуватися багатим рослинним і тваринним світом в джунглях та водних шляхах.

Заповідник Лос-Главерос (Аргентина): Розташований на півдні Аргентини, цей заповідник є природним світовим спадком ЮНЕСКО і відомий своїми мангровими лісами, багатими прибережними екосистемами та різноманітними видами птахів, включаючи пінгвінів.

Це лише кілька прикладів відомих заповідників та заказників у Південній Америці.

сподіваюсь допоміг

4,5(81 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Taekook19
Taekook19
28.06.2021

БУДДИЗМ Нині у світі є близько 360 млн мирян, які сповідують буддизм[47], і близько 1 млн ченців та черниць. Буддисти світу об'єднані в дві міжнародні організації — Всесвітнє Братерство буддистів[48] (штаб-квартира в Бангкоці, Таїланд) та Азійську буддистську конференцію за мир (штаб-квартира в Улан-Баторі, Монголія). В Україні є 56 буддистських громад згідно з релігійно-інформаційною службою станом на 1 січня 2015.[49]

МУСУЛЬМАНСТВО На сьогодні вважається, що мусульмани становлять 19 % населення планети і кількісно є другими після християн. Існує тенденція до збільшення відсотка мусульман у структурі населення світу — в мусульманських країнах народжуваність традиційно висока, їх населення постійно збільшується[8]. Також триває процес ісламізації негритянської Африки та Південно-Східної Азії[9]

4,7(19 оценок)
Ответ:
Sa4eR
Sa4eR
28.06.2021

ответ: поверхности океана, там где светло, произрастают растения.

Многие рыбы кормятся именно у поверхности океана, где много морских растений. Касатки нередкие гости на мелководье, они приплывают сюда, чтобы полакомиться мелкой рыбой, которая обитает здесь в больших количествах.

Недалеко от тропиков в чистых, мелких и теплых водах растут коралловые рифы. Они представляют пищу и кров тысячам различных рыб и другим животным

В нижних слоях океана темно и холодно. Морские животные, такие как рыбы и кальмары, могут жить в средних слоях океана.

Другие животные, такие как черви, крабы и омары, поедают опустившиеся на дно океана останки рыб и растений.

Океанская пищевая цепочка «кто кого ест» начинается с самого верхнего слоя толщиной в несколько метров. Этот мир серо-зеленых сумерек слабо освещён рассеянными водной толщей лучами солнца. В 5 м от поверхности освещённость слабеет ровно наполовину, а на глубину 25 м проникает лишь 3% солнечного света.

Здесь в мягком полумраке обитает масса мельчайших растений и животных, именуемая планктоном (по-гречески «блуждающий») . Планктон и в самом деле дрейфует в океане по воле волн. Как и на суше, пищевая цепочка берет начало с растительной формы жизни — фитопланктона. Составляющие его растения бесконечно малы — не больше пылинок, пляшущих в солнечном луче. Впрочем, эти ничтожные размеры с лихвой компенсируются их количеством — бесчисленными мириадами мельчайших организмов. Подобно наземным растениям, фитопланктон вырабатывает для себя пищу в процессе фотосинтеза из солнечного света и растворенных в воде минеральных веществ.

Этими крохотными растениями кормятся миллиарды столь же мелких животных размером от кончика булавки до рисового зёрнышка. Все эти мелкие рачки, червячки, медузы, улитки и личинки называются зоопланктоном.

Странствуя по воле океанских течений, планктонные животные в какой-то мере сами определяют, какими путями им следовать, вертикально перемещаясь в толще воды. В ночное время в поверхностных слоях океана всегда больше зоопланктона, нежели днем. С восходом солнца мелкие планктонные существа опускаются на глубину 300–400 м, а более крупные — ниже 600 м.

В разных уголках Мирового океана пищевые цепочки начинаются с разных звеньев. На самых больших глубинах первым звеном служат диатомовые и десмидиевые водоросли. Ими кормится весь зоопланктон — от мельчайшего до крупного. Он, в свою очередь, служит пищей беспозвоночным животным и рыбам, а те — всевозможным хищникам.

В неглубоких водах континентального шельфа пищевая цепочка значительно короче из-за отсутствия крупного зоопланктона. Однако у самого побережья живёт множество других животных, в том числе моллюски (морские улитки и двустворчатые) , черви, кораллы, ракообразные, морские ежи, актинии и морские звезды, жизнь которых зависит от изобилия планктона.

Объяснение:

4,4(23 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География

MOGZ ответил

Полный доступ к MOGZ
Живи умнее Безлимитный доступ к MOGZ Оформи подписку
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ