3.море- солона водойма, що впадає в океан, разом з своїми притоками. воно відрізняється рельєфом дна, у затоки вона більш вирівняна.
4.Водяний простір що з'єднує два басейни.(протока Дрейка)
5. острів -Ділянка суходолу, що з усіх боків оточена водою. За походженням острови на три групи поділяються: Коралові, Материкові,Вулканічні .
6. Відмінне те що материки це більша ділянка суходолу оточена водою, а острів це менша ділянка суші, також оточена водою. Спільне, те що це суходоли.
7. тим що острів це повністю від'єднана ділянка суходолу ,оточена водою з усіх боків, а півострів це з одного боку приєднана до материка ділянка суші.
близько 880 тис. км2, середня глибина 127 м, максимальна 620 м, обсяг вод 112 тис. км3. Найбільша протяжність моря з Ю.- З. на С. В. близько 1500 км, ширина (в північній частині) до 800 км. Основні затоки (Байдарацкая і Обська губи, Єнісейського, Пясинский і Таймирський) врізані в невисокий, місцями пологий берег материка. Найбільші річки, що впадають у море, - Єнісей, Об, Пясина, Кара, дала найменування моря, мають річний стік близько 1300 км3, з них 80% влітку. В Карське море велику кількість островів (загальна площа близько 10 000 км2), зосереджених переважно в північно-східній частині: шхери Мініна, архіпелаг Норденшельда (більше 70 островів) та ін. В центральній частині Карське море - острова Арктичного інституту, Известий ЦВК, Сергія Кірова, Усамітнення, Візі, Ушакова, Шмідта та ін Багато низинних піщаних островів (Білий та ін ) .