Імпорт після кризових 2012/13 років також демонстрував спад. Проте починаючи з 2016 року гається нарощення імпортних закупок Україною, як всієї продукції так і агропродовольчої. У 2017 році імпорт продукції АПК зріс на 10,5% порівняно з 2016 і досяг 4,3 млрд дол. США. А за результатами 2018 року загальний експорт продукції з України становив 56,9 млрд дол. США, що на 14,7% більше порівняно з 2017 роком. В той час імпорт агропродовольчої продукції за цей період зріс на 18,6% і становив 5,1 млрд дол. США.
Серед аграрного імпорту України першу позицію займає морожена риба, за 2018 рік об’єм закупівель склав 351,6 млн дол. США. На другому місці знаходиться тютюнова сировина (263,2 млн дол. США), а на третьому – насіння соняшнику (258,3 млн дол. США). Частка топ-10 продуктів агропродовольчого імпорту України становить 43%
Останніми роками Україна нарощує імпорт з Польщі, яка займаю першу сходинку у структурі агропродовольчого імпорту України. За весь 2018 рік імпорт із зазначеної країни становив 469,7 млн дол. США. На другій позиції знаходиться Німеччина – 435,8 млн дол. США, а третє місце займає Туреччина – 371,6 млн дол США. Сумарно топ-10 країн-постачальників агропродовольчої продукції в Україну займають 51% всього агропродовольчого імпорту України.
Объяснение:
Новая Земля — два крупных острова и несколько мелких
Азорские острова
Аландские острова
Александра архипелаг
Амирантские острова
Антильские острова
Архипелаг Норденшельда
Архипелаговое море
Бисмарка архипелаг
Британские острова
Гавайские острова
Гебридские острова
Греческий архипелаг
Зелёного мыса острова
Земля Франца-Иосифа
Зондские острова
Канадский арктический архипелаг
Каролинские острова
Кергелен
Корейский архипелаг
Курильские острова
Малайский архипелаг
Моонзундский архипелаг
Новая Зеландия
Новая Земля
Новосибирские острова
Нормандские острова
Огненная земля
Оркнейские острова
Парри архипелаг
Северная Земля
Сенкаку
Соловки
Соломоновы острова
Фарерские острова
Фолклендские острова
Чилийский архипелаг
Шантарские острова
Шпицберген
Южные Шетландские острова
Японские острова