М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
iratsymbal7
iratsymbal7
11.04.2021 11:05 •  География

Дополните предложения. ветер- главная причина образования ветер всегда дует чем сильнее ветер.

👇
Ответ:
RazzyMatem
RazzyMatem
11.04.2021
Ве́тер — это движение воздуха в горизонтальном направлении.
Главная причина образования ветра - различия в плотности воздуха, в атмосферном давлении.
Ветер всегда дует с моря.
Чем больше разница атмосферного давления, тем сильнее ветер.
4,4(39 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
gusaka
gusaka
11.04.2021
Перехідні кліматичні пояси

Між основними кліматичними поясами знаходяться перехідні. Їх клімат визначається двома повітряними масами, які за сезонами сюди надходять з сусідніх основних поясів. В липні на Землі всі повітряні маси зсуваються на північ вслід за Сонцем. В грудні – на південь. 

Субекваторіальний кліматичний пояс знаходиться між екваторіальним та тропічним. Влітку сюди приходять екваторіальні повітряні маси, тому в цей час тут тепло й волого. Зимою панують тропічні маси й приносять також теплу, але суху погоду. Отже пори року в субекваторіальному поясі розрізняються не за температурою, а за кількістю опадів. Тому літо тут називають сезоном дощів, а зиму – сезоном засухи.

Субтропічні пояси розміщені між тропічними та помірними, тому влітку відчувають вплив тропічних повітряних мас, а зимою помірних. Отже, клімат тут літом має подібні риси з кліматом тропічного поясу, тобто теплий та сухий; а взимку –з кліматом помірного поясу: прохолодний та вологий.

Субполярні (субарктичний та субантарктичний) пояси знаходиться між полярними (арктичним чи антарктичним) та помірним поясами. Влітку сюди приходять вологі й порівняно теплі помірні повітряні маси, приносячи відповідну погоду. Зимою – холодні й сухі полярні (арктичні або антарктичні) маси та обумовлюють дуже низькі температури повітря та малу кількість опадів.

Висновки


1.Кліматичний пояс – територія з відносно однаковим кліматом. На Землі виділяють 13 кліматичних поясів: з них 7 – основних і 6 – перехідних. В основу виділення кліматичних поясів покладено пануючі протягом року повітряні маси. Кліматичні пояси дзеркально повторюються від екватора до полюсів. 
2.До основних кліматичних поясів належать екваторіальний, 2 тропічних, 2 помірних, 2 полярних (арктичний та антарктичний). В них протягом року панують однакові повітряні маси, які визначають їх погоду.
3.Перехідними кліматичними поясами є 2 субекваторіальних, 2 субтропічних та 2 субполярних (субарктичний та субантарктичний). В них повітряні маси змінюються за сезонами й приходять з сусідніх основних кліматичних поясів.

4,8(5 оценок)
Ответ:
lizapereverzeva1
lizapereverzeva1
11.04.2021
На территории России проживают представители более чем 20-ти коренных мусульманских народов . Это понятие весьма условно и используется нами для удобства в ходе дальнейшего исторического повествования. Мы не хотим разделять единую мусульманскую умму России на коренных и некоренных жителей. К тому же, многие представители мусульманских народов СНГ (абхазы, азербайджанцы, казахи, киргизы узбеки, таджики, туркмены и т.д.) не одно столетие живут на территории сегодняшней России. Однако они имеют свои этнические территории, находящиеся за пределами России и поэтому мы опускаем их из повествования. Большинство из представителей мусульманских народов России имеет свою государственность в виде национальных республик в составе Российской федерации. По разным подсчётам число представителей «коренных» мусульманских народов в стране на сегодняшний день составляет более 19 млн. человек. Преобладают мусульмане суннитского толка. Мусульмане-шииты живут, главным образом, в приграничных районах Северного Кавказа. Каждый из этих народов имеет свою более чем тысячелетнюю историю, богато насыщенную событиями и каждый из них имеет свои давние традиции государственности.
4,6(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ