М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
slava20syper
slava20syper
18.01.2022 06:55 •  География

Please. много . дайте план описания страны для 7 класса из учебника коринской, душиной, щенева. первому лучший ответ

👇
Ответ:
HFccv
HFccv
18.01.2022
План описания страны 
1. Какие карты надо использовать при описании страны? 
2. В какой части материка расположена страна Как называется ее столица? 
3. Особенности рельефа (общий характер поверхности, основные формы рельефа и распределение высот). Полезные ископаемые страны. 
4. Климатические условия в разных частях страны (климатические пояса, средние температуры июля и января, годовое количество осадков). Различия по территории и по сезонам. 
5. Крупные реки и озера. 
6. Природные зоны и их основные особенности. 
7. Народы, населяющие страну. Их основные занятия.
4,7(100 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
igubaevak
igubaevak
18.01.2022

первыми достиглиСеверного полюса экспедиции американцев Фредерика Кука в 1908 и Роберта Пири в 1909, хотя доказательств достижения ими заявленной цели не имеется. В 1926 году над полюсом пролетел дирижабль, управляемый Умберто Нобиле, с известным полярником Руалем Амундсеном на борту. В мае 1937 при самолёта в районе Северногополюса (в момент высадки примерно в 30 километрах) была организована первая научно-исследовательская дрейфующая станция «СеверныйПолюс-1» (СССР) под руководством Ивана Папанина. Однако, высадка непосредственно на полюсе была осуществлена другой советской экспедицией лишь в 1948 году. 

4,5(75 оценок)
Ответ:
lilikykytik21
lilikykytik21
18.01.2022

Забруднення світових океанів пластиком щорічно обходиться суспільству у 2,5 млрд доларів у вигляді завданої шкоди екології і втрати ресурсів.

«Дослідження показали, що забруднення світових океанів пластиком щорічно обходиться суспільству в мільярди доларів в якості збитків та втрати ресурсів», - йдеться в повідомленні.

Вчені попереджають, що соціально-економічна ціна збитків від пластикових відходів для світового співтовариства недооцінена.

Відзначається, що забруднення пластиком негативно позначається на рибному господарстві, аквакультурі, рекреаційній діяльності і глобальному благополуччі. Так, наприклад, через забруднення на 1-5% зменшується користь, яку люди можуть отримувати від океанів.

Згідно з дослідженням, опублікованим цього тижня в бюлетені щодо забруднення морського середовища, оцінка витрат, що випливають із втрати користі від океанів, яку також називають вартістю морської екосистеми, становить до 2,5 млрд доларів на рік.

Дослідження також показало, що пластикові відходи в середньому обходяться людству до 33 тисяч доларів за тонну, а щорічно у світові океани потрапляє близько 8 млн тонн пластику.

Очолює дослідження доктор Нікола Бомонт, еколог-економіст з Плимутської морської лабораторії, сказала, що це дослідження з вивчення соціального і економічного впливу викиду пластику в море, є першим у своєму роді.

«Наші розрахунки - це перший крок до визначення ціни за пластик», - сказала Бомонт.

За її словами, утилізація тонни пластмаси обходиться людству в сотні, а не в тисячі доларів, як це відбувається в тому випадку, якщо скидати подібні відходи у морське середовище.

«Зараз ми торгуємо вуглецем, щоб зменшити викиди в атмосферу, тому ми повинні мати можливість робити щось подібне і з пластмасами», - заявила вона.

Доктор Кейлі Уайлс, викладач Університету Суррея, наголосила, що дослідження вперше показало «всебічний» вплив світового забруднення пластиком. «Крім того, що пластмаси чинять руйнівний вплив на наші екологічні і морські системи, вони також прямо і опосередковано впливають на суспільство. Кількісна оцінка величезних матеріальних і нематеріальних витрат, пов'язаних з пластиковими відходами в море, до обґрунтувати необхідність приділяти більше уваги та ресурсів на захист морів для майбутніх поколінь», - зазначила вона.

4,8(90 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ