Зона Степу займає в Україні найбільшу площу. У цілому природні умови зони сприятливі для вирощування багатьох сільськогосподарських культур. Це передусім зернові культури — озима пшениця, кукурудза на зерно і на зелений корм. Провідною технічною культурою є соняшник. Товарними є виноградарство і садівництво, овочівництво, баштанництво. Головна галузь тваринництва — розведення великої рогатої худоби м'ясо-молочного і м'ясного напрямів. Вівчарство і свинарство мають допоміжне значення. Гарантовані та стабільні врожаї сільськогосподарських культур, особливо в засушливі роки, які бувають тут досить часто, можливі лише при широкому застосуванні зрошувальної меліорації. У зоні є всі необхідні передумови для перетворення її на один з найбільших районів Європи з вирощування озимої пшениці.
Основний шлях розвитку в зоні Степу землеробства і тваринництва — розбудова і реконструкція зрошувальних систем відповідно до сучасних вимог.
Африка преимущественно равнинный материк. Горные системы занимают лишь северо-западную (Атласские горы) и южную (Капские горы) окраины материка. Восточная часть Африки (Высокая Африка) занята сильно приподнятым и раздробленным сдвигами земной коры Восточно-Африканским плоскогорьем. Здесь находятся самые высокие вершины материка – гигантские потухшие и действующие вулканы Килиманджаро, Кения и др. Особенности развития Африки определили основные черты строения ее поверхности. Для большей части материка характерен равнинный рельеф с широким развитием поверхностей выравнивания от пермо-карбоновых и триасовых до неогеновых и даже четвертичных с отдельно выступающими среди них глыбовыми и вулканическими горами.
Лихтенштейн- 186950 дл Нигер- 390 дл
Норвегия- 98860 дл Эфиопия- 380 дл
Швейцария- 80 970 дл Либерия-370 дл
Люксембург- 71620 дл Малави- 320 дл
Дания- 59000 дл Бурунди-240 дл
Австралия- 59 360 ДРК-230 ДЛ
Швеция- 55970 дл
США- 52340 дл
Сан-Марино- 51 470 дл
это табличные данные