1)протекает по двум районам нижегородской области — ковернинскому и городецкому 2)впадает в реку волга 3)притоки: река чутка, у д. воловое, река голубиха, река городиславка, река лемша, река руйка, р раймина (ройминка), река хохломка (хохлома), река большая серго (серго), малая серга. 4)режим реки узол характеризуется следующими данными: замерзает река в верхнем и среднем течении в конце ноября, а в низовьях в начале декабря. 5)хозяйственное использование реки: электроэнергетика (много гэс), водоснабжение, рыбное хозяйство, судоходство, рекреация (отдых людей). 6)замерзает река в верхнем и среднем течении в конце ноября, а в низовьях в начале декабря.
Відмінності клімату у різних частинах земної кулі спричинені трьома основними факторами: географічною широтою місцевості, переміщенням повітряних мас та характером підстилаючої поверхні.
Кліматична карта представлена показниками, що є основними при характеристиці погоди та клімату.
Чергування океанів і суходолу, розміри материків, рельєф, наявність течій – це основні фактори, що спричиняють температурні відмінності територій від середніх широтних значень.
Довгостроковий характер переміщення повітрянних мас визначає розподіл атмосферного тиску. На землі утворились три пояси низького (на екваторі та в помірних широтах) і чотири – високого (в тропічних і полярних широтах обох півкуль) тиску.
Завдяки тому, що Світовий океан є постачальником вологи в атмосферу, найбільше опадів припадає на Південну півкулю, адже саме тут переважають водні простори.
Як правило, з віддаленням від океанів углиб материків клімат стає сухішим, оскільки опади випадають у прибережних районах. Втім, є на кліматичній карті місця планети, де опади практично відсутні і на узбережжі океану. Це пов‘язане з проходженням неподалік холодних течій. Охолоджене над такими водними акваторіями повітря бідне на вологу і не утворює хмар. Саме тому на узбережжі океанів утворились найжаркіша пустеля Атакама у Південній Америці та пустеля Наміб у Африці. Суттєво впливають на розподіл температур та опадів і теплі течії.
2. незнаю.