В наш час Україна послідовно розвиває зовнішні економічні зв'язки з країнами всіх континентів.
Як незалежна держава, зберігши висококваліфіковані кадри, здатні до наукомісткої праці, володіючи значними земельними та сировинними ресурсами, маючи сприятливий клімат, вигідне географічне положення у Центральній Європі, кордони з багатьма державами, вихід до моря.
У перші роки незалежності зовнішня економічна діяльність України була незначною і нераціональною, з властивою вузькою географією, нерозвиненою структурою і суттєвою перевагою імпорту над експортом. Причиною такої ситуації був досить високий рівень інтеграції і кооперування всіх без винятку галузей господарства України з господарствами колишніх республік Радянського Союзу.
Така ситуація обумовила в 1991 р. денонсування попереднього Союзного договору і підписання угоди про утворення Співдружності Незалежних Держав , до якої спочатку ввійшли Росія, Україна і Білорусь, а згодом приєдналися інші республіки колишнього СРСР.
2. засушливые колючие заросли в Австралии
3. австралийский абориген, живописец
4. места, куда европейцы сгоняли аборигенов (коренных жителей)
5. коренные жители о. Новая Гвинея
6. исследователь, назвавший своим именем Америго часть света - Америку
7. озеро-лагуна на севере Венесуэлы, "нефтяная капелька"
8. влажные экваториальные леса в Амазонии
9. Южная часть Аргентины,часть Ла- Платской низменности, пустынная территория. Название получила в те времена, когда испанцы, прибывшие сюда с Магелланом, увидели местных жителей, ноги которых были замотаны в шкуры. испанцы назвали их ноги "паты" - лапы, а территорию, где они обитали, Патагония.
10. самая узкая страна в мире, расположена на Тихоокеанском берегу Южной Америки
11. самая большая страна Южной Америки, 5 по величине в мире.
12. тонизирующий напиток с высоким содержанием кофеина