Опис океану в науковому стилі У світі існує п’ять океанів. Це Тихий океан, Атлантичний, Північний Льодовитий, Південний і Індійський. Перший з них знаходиться на сході, другий – на заході від нас, Північний Льодовитий океан майже повністю займає полярні простори півночі. А широкі води Індійського океану розкинулися на півдні. Назва його відповідає розташуванню. Води цього океану омивають береги великого Індійського півострова. А ще – півострова Індокитай. Раніше вважалося, що на планеті всього чотири океани. Нещодавно вчені погодилися визнати ще Південний океан. Він оточує засніжені землі Антарктики. На думку різних вчених в нашому світі існує чотири або п’ять океанів. Всі вони зберігають безцінні природні світи: царство риб, морських тварин і рослин. Який він, світ океану? Це простір для медуз, що світяться, граціозних морських тюленів, небезпечних електричних скатів і акул. А також для інших риб-хижаків, які ховаються на дні океану і з роками набувають величезних розмірів. Люди не можуть довго перебувати у воді, тому дістатися підводних глибин і жити там вони теж не в силах. Але засмітити океан люди можуть: чимало побутового сміття плаває світовими водами. Океанічні простори потрібно старанно берегти. Океани підтримують можливість повноцінного життя на всій планеті. Світовий океан займає більшу частину нашої Землі. Менше третини всієї площі планети припадає на сушу. В океанах живе безліч живих істот. Це молюски, черепахи, морські зірки і їжаки, інші риби. Там живуть навіть ссавці: моржі, морські леви і кити. Кити і кашалоти – найбільші за розмірами мешканці океанів. Мої улюблені океанські істоти – коралові рибки. Вони снують серед чудових коралових рифів, які нагадують маленькі замки. Рибки ці світяться неоном, радують очі різними яскравими кольорами. Дуже важливо, щоб вода наших океанів залишалася чистою і прозорою, як в стародавні часи. Або ж мала можливість очищатися і відновлюватися.
1 Город Воронеж расположен на границе Среднерусской возвышенности и Окско-Донской равнины. В природном отношении город располагается на юге зоны среднерусской лесостепи. Воронеж раскинулся по обоим берегам реки Воронеж, в 12 км от её впадения в реку Дон.
2 Древний город Воронеж появился на российских просторах в конце XVI века. Уже в 1696 году по приказу Петра первые военные корабли Российского флота. Спустя несколько десятилетий город преобразился и вырос, став центром Воронежской губернии. В начале 1812 года в городе были сформированы полки народного ополчения, которые сыграли важнейшую роль в Отечественной и Крымской войне. Во время Второй Мировой Войны город очень сильно пострадал, поскольку был оккупирован фашистами. Воронеж прославился героической обороной, которая в значительной мере затруднила путь немецких захватчиков к Сталинграду. После войны город быстро отстроился, и уже к 1950 году были восстановлены все памятники, исторические здания и музеи Воронежа. История города Воронеж в 1972 году пополнилась новым событием – было создано Воронежское водохранилище.
3 Красный является символом силы, мужества, труда и красоты. Зеленый – указывает на единение с природой, возрождение. Черный ассоциируется с постоянством, надежностью, мощью. Золотой указывает на величие, духовность, прочность и уважение. Наконец, серебро всегда было символом чистоты, благородства, мира и великодушия.
4 Является центром экономического района, областным центром, промышленным центром и транспортным узлом ( транспортная система города состоит из систем воздушного сообщения, железнодорожного и автомобильного транспорта)
кэп-локос, мигос, артос, половус, милиндос, бариос и понродос.