М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
nvvasilap09s3i
nvvasilap09s3i
27.05.2020 06:42 •  География

«временем морские ветры оттепель, а с матёрой земли веющие с собой приносят морозы, ибо в санкт-петербурге западный с моря, у города архангельского норд-вест с белого и норманского, в охотске восточный ветер с камчатского моря оттепелью дышут». какое море м.в. ломоносов называет норманским?

👇
Ответ:
lizatrubach2002
lizatrubach2002
27.05.2020
Баренцево море называл
4,5(41 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
redf0x0
redf0x0
27.05.2020
Есть много объяснений:
1. картофель как и хлеб отлично гармонирует со всеми продуктами и из него можно приготовить множество вкусных блюд.

2. картофель очень калорийный, так же как и хлеб, и им можно утолить даже самый лютый голод.

3. в картофеле содержится много крахмала, что ставит его на одну ступень со злаковыми, из которых сделан хлеб.

4. оба они, не смотря на всю ценность, относительно очень не дорогие продукты, что делает их доступными для всех слоев населения.

5. картофель хорошо прижился на Руси, из за того что он не прихотлив в погоде и за целое лето можно собрать огромный урожай.
4,8(11 оценок)
Ответ:
cat0000000
cat0000000
27.05.2020

Результат пошуку зображень за запитом "кліматичні фактори Євразії"

Клімат Євразії більш різноманітний і контрастний, ніж у Північній Америці. Тут літо тепліше, а зима холодніша (в Оймяконській западині розташований полюс холоду Північної півкулі, –71 °С). Опадів випадає досить багато, особливо по окраїнах (крім узбережжя Північного Льодовитого океану)

Євразія – єдиний материк, на якому представлені всі кліматичні пояси земної кулі. Із півночі на південь змінюють один одного арктичний, субарктичний, помірний, субтропічний, тропічний, субекваторіальний і екваторіальний пояси. На континенті відзначені найбільші на Землі контрасти температур. Особливістю материка є істотна зміна кліматичних умов не тільки з півночі на південь, але й із заходу на схід, а також наявність величезних областей із континентальним типом клімату.

Для Євразії характерна надзвичайна різноманітність кліматичних умов. Цьому сприяють такі чинники:

o величезні розміри материка й різна кількість сонячної енергії, яку одержують різні області;

o видовженість континенту зі сходу на захід і з півночі на південь;

o порізаність його західної, південної та південно-східної окраїн;

o вплив океанів і різна віддаленість окремих районів материка від них;

o чергування рівнин і гір.

Основний атмосферний процес, що формує клімат більшої частини Євразії, – західне перенесення вітрів. Разом із ним на материк протягом усього року надходять повітряні маси з Атлантичного океану. Повітря, що формується над його поверхнею, особливо в областях, де простежується великий вплив теплої Північно-Атлантичної течії, характеризується плюсовою зимовою температурою та великою вологістю. Завдяки особливостям рельєфу атлантичні повітряні маси проникають далеко вглиб материка.

Арктичний пояс проходить через острови Північного Льодовитого океану й узбережжя східної частини материка. Температури повітря тут, як правило, значно нижчі за 0°С. Переважають арктичні повітряні маси й високий тиск. Випадає невелика кількість опадів – 250 мм на рік. На поверхні морів формується стійкий льодовий покрив.

Субарктичний кліматичний пояс простягається вузькою смугою через північну частину материка. Тут клімат трохи м'якший, улітку температура піднімається вище за 0 °С.

Найбільшу територію займає помірний пояс. Тут добре виражені чотири пори року, що проявляються в зміні погодних умов і життєдіяльності рослин. Улітку температури досягають +25°С і вище, узимку опускаються до –15°С і нижче. Середньорічна температура коливається між +15 до 0°С. Тут переважають помірні повітряні маси й низький атмосферний тиск. Висхідні потоки повітря спричиняють випадання до 1000 мм і більше опадів на рік, але розподіляються дуже нерівномірно.

У межах помірного поясу сформувалися кліматичні області: морського помірно континентального, континентального й мусонного клімату. Якщо межі кліматичних поясів мають широтну довжину, то межі між областями – меридіональну.

Євразію перетинає субтропічний кліматичний пояс, у складі якого виділяють області із середземноморським, континентальним і мусонним кліматом.

Тропічний пояс у Європі відсутній, а в Азії він виражений лише в південно-західній частині, де розташовані пустельні й напівпустельні території. Улітку температури тут досягають +30 С і більше, а взимку опускаються до – 15°С і нижче. Тут відзначені рекордно високі для материка температури повітря. Спадні потоки повітря спричиняють дуже невелику кількість опадів.

На сході розташований субекваторіальний пояс, тут кліматичні умови більш сприятливі, насамперед, завдяки збільшенню кількості опадів. Субекваторіальний клімат можна також назвати мусонним. Різниця в тиску на материку й океані є настільки великою, що екваторіальні повітряні маси, що приходять з океану, проникають північніше тропіка, де має розташо­вуватися тропічний пояс. Тому субекваторіальний пояс відразу переходить у субтропічний.

Екваторіальний пояс охоплює південь півострова Малакка й більшу частину Зондських островів. Тут переважають екваторіальні повітряні маси й знижений атмосферний тиск. Висхідні потоки повітря спричиняють ве­лику кількість опадів – 1000 – 3000 мм на рік. Вони випадають рівномірно протягом усього року. Високі температури повітря протягом року тримаються на рівні +24…+28°С

Объяснение:

4,7(76 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ