Відповідь:
Лісова рослинність: Загальна площа лісів в Україні – близько 10 млн. гектарів, що становить приблизно 14% її території.
Найбільшою є лісистість в Українських Карпатах (40,5%) і Кримських горах (32%).
Лісистість природних зон рівнинної частини закономірно зменшується з півночі на південь від 26,1% (зона мішаних лісів) до 12,5% (Лісостеп) і 3,8% (Степ). У лісах переважають молоді та середньовікові дерева, поширені такі породи, як сосна, ялина, бук, дуб. Вони займають близько 90% лісопокритої площі. Крім того, є насадження граба, липи, клена, берези, тополі, вільхи тощо.
Соснові (борові) ліси займають великі площі на Поліссі, а також у долинах річок Лісостепу і Степу. Вони ростуть на дерново-підзолистих піщаних ґрунтах, бідних на гумус та поживні речовини. На кращих ґрунтах поширені дубово-соснові ліси.
Степова рослинність: в природному вигляді до нього часу збереглася тільки на схилах балок, у передгір'ях Криму, на піщаних косах Азово-Чорноморського узбережжя, островах. Ділянки цілинних степів охороняються в заповідниках. У поширенні степової рослинності простежується певна закономірність: в лісостеповій зоні на безлісих територіях у минулому розвивались лучні степи на глибоких чорноземах.
У типовій степовій зоні на півночі була поширена різнотравно-типчаково-ковилова рослинність на звичайних чорноземах, на півдні - типчаково-ковилова на чорноземах південних і темно-каштанових ґрунтах, вздовж Азово-Чорноморського узбережжя – полиново-злакова рослинність на каштанових солонцюватих ґрунтах.
Пояснення:
Список рек: Австралии в алфавитном порядке. Аделаида Альберт Aртур Ашбертон Барку Баррон Баруон (Новый Южный Уэльс) Баруон (Виктория) Бердекин Белл Бёрнетт Блэквуд Брисбен Виктория Гаскойн Гордон Франклин (Тасмания) Дайамантина Денмарк Деруэнт Джардин Доусон Катерин Катаракт Кестльри Кинг.
Пустыни: Австралии – Большая Песчаная, Гибсона, Большая пустыня Виктория, Симпсон (Арунта).
ОЗЕРА: Список озёр Австралии, в алфавитном порядке: Амадиус Берли Гриффин Гордон (водохранилище) Грейт Лейк Гэрднер Дисаппойнтмент Ичем Маккай Педдер Сент Клэр Торренс Фром Эйр.
МОРЯ: Северное и восточное побережья Австралии омывают моря Тихого океана: Арафурское, Коралловое, Тасманово, Тиморское моря.
ЗАЛИВЫ: Большой Австралийский залив, залив Карпентария, залив Ботани, залив Ван-Димен, залив Жозеф-Бонапарт, залив Порт-Джексон, залив Порт-Филлип, залив Принцессы Шарлотты, залив Сент-Винсент, залив Спенсер, залив Шарк. залив Брокен, залив Карпентария.
ПРОЛИВЫ: Бассов пролив, пролив д’Антркасто, Торресов пролив.
ОСТРОВА: Гранайт , Хиндмарш, Кенгуру, Нептун, Архипелаг Нуитс, Флиндерс, о - ва Пирсон.
ПОЛУОСТРОВА: Кейптаун,Арнем Ленд.
Рельеф: Австралии представлен в основном равнинами, приподнятыми у краев.