М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
hdhdhdhsaiq
hdhdhdhsaiq
03.09.2022 09:42 •  География

Какие объекты имеют координаты а) 43 градуса с. ш. и 79 градусов з. д. б) 6 гр. с. ш. и 62 гр. з.д. в) 19 гр. ю. ш. и 26 гр. в. д. как возникают эти объекты скажите заранее

👇
Ответ:
Assssssa
Assssssa
03.09.2022
а) Торонто б) водопад Анхель в) водопад Виктория
4,4(65 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
almagul82
almagul82
03.09.2022

На топографічних картах представлені система географічних координат та система плоских прямокутних координат.

Система географічних координат (географічні координати) застосовується для визначення положення точок земної поверхні відносно екватора й початкового (нульового) меридіану. Координатами є кутові величини: географічна широта B й географічна довгота L. Для визначення географічних координат на топографічних картах слугує мінутна рамка.

Довгота (кут між площиною меридіану в точц та нульовим (Гринвіч) меридіаном), Широта (кут між прямовисною лінією та площиною екватора) визначають положення точки на поверхні Землі. Вимірюються в градусах (°), довгота — від 0° до 180° на захід та на схід від Гринвіча, широта — від 0° до 90° на північ, від 0° до −90° на південь від екватора.

Географічні координати передають горизонтальне (планове) положення точок. Але при роботі із топографічною картою необхідно знати і абсолютну висоту. Абсолютні висоти в Україні визначають в Балтійській системі висот (відносно поверхні геоїда). Для забезпечення правильного положення об'єктів, що наносяться на карту, необхідно визначити географічну широту та географічну довготу й абсолютну висоту певної кількості точок, а положення всіх інших — відносно цих. Точки, закріплені на місцевості із точно встановленими плановими і висотними координатами, називають опорними пунктами, які поділяються на пункти планової основи та пункти висотної основи. Сукупність опорних пунктів дає опорну геодезичну мережу. Точність визначення координат опорних пунктів впливає на точність геодезичної основи карти.

Відповідь коротше:

Географічні координати точки, а саме, її широту , зна­ходять, використовуючи мінутну рамку, на якій крім мінутних поділок на­несені точками 10-секундні поділки.

Через точку проводять лінію, яка паралельна нижній стороні рамки карти, і дійсний меридіан , який паралельний вертикальній стороні рамки карти. Від заданої точки на пів­день і захід проводять кратні 10 секундам паралель та меридіан. З точ­ки опускають перпендикуляри і вимірюють відрізки.

4,4(12 оценок)
Ответ:
kacok2
kacok2
03.09.2022
4. в степях обводняют (орошают), а в тайге- наоборот осушают переувлажненные земли+ известкуют кислые почвы (известь вносят)
5- террасирование, чтобы не размывать склоны, не вызывать оползни
6- почвы определяют растительный покров природной зоны и сами зависят от него. тайга- почвы подзолистые растительность- хвойные леса. материнская порода-суглинок, поэтому заболачиваемые почвы. хвоя очень плохо и долго перегнивает + избыточное увлажнение. все это препятствует образованию гумуса. степь- растительность травянистая, а трава очень хорошо перегнивает за зиму. материнская порода- известняки, на них образуются черноземовидные почвы, т.к. известняк удерживает перегной
7- а мы вообще где живем? не могу знать вашего местопроживания
4,5(98 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ