М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
мила0770
мила0770
09.03.2023 10:31 •  География

Природные богатства страны и их оценка для развития хозяйства в швеции.

👇
Ответ:
Никk
Никk
09.03.2023
Земля в Швеции большей частью неплодородная кроме южных земель, но при этом ее недра богаты металлами и ураном, что активному развитию металлургии. Сельское хозяйство по тем же причинам больше развито на юге.
Недра Швеции богаты металлами и бедны минеральным топливом. Значительные месторождения металлических руд связаны с обширными выходами магматических и метаморфических пород. Ограниченное же распространение осадочных пород обусловило практическое отсутствие залежей каменного угля, нефти и природного газа.

Шведские железорудные месторождения относятся к богатейшим в мире как по концентрации запасов руды, так и по содержанию в ней металла. По запасам железа — около 3 млрд. т со средним содержанием металла более 60% — Швеция занимает второе место в Зарубежной Европе (после Франции). Главный железорудный район, где сосредоточено более 2/5 всех запасов железа в стране, находится за полярным кругом, в Лапландии. Запасы руды в крупнейшем месторождении — Кирунавара — определяются в 1,6 млрд. т. Лапландские руды на 2/3 состоят из металла, однако содержат много фосфора, поэтому их промышленное использование стало возможным лишь в конце XIX в., после введения томасовского плавки.
4,8(80 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:

Відповідь:

1.а) багатоукладність господарства;

б) низький рівень економічних показників (національного доходу);

в) аграрний характер економіки більшості країн;

г) різке розмежування в сільському господарстві товарно-експортного виробництва, натурального і дрібнотоварного господарства, яке обслуговує місцеві потреби;

г) поширення монокультури в сільському господарстві;

д) переважання у промисловому виробництві гірничодобувної промисловості;

е) збереження колоніального характеру в зовнішній торгівлі.

2.Рослинництво. Воно відіграє провідну роль. У ньому розрізняють два напрями: споживчий (натуральне) і експортний (товарне).Споживчий напрям переважає в Тропічній Африці, де в більшості країн зберігаються общинне (родоплемінне) землеволодіння, дрібне натуральне і напівнатуральне господарство, яке ведеться найвідсталішим вирубно-вогневе мотикове землеробство). Поряд з цим значну частину земель займають великі плантації, що поставляють продукцію на експорт. Там широко використовують найману працю.

Низький рівень розвитку сільського господарства, його екстенсивний характер пояснюються значною мірою складністю і відсталістю аграрних відносин. Африка посідає останнє місце в світі за використанням добрив.

3.Тваринництво. Тваринництво в Африці має екстенсивний характер: переважає відгінно-пасовищне, напівкочове і кочове скотарство.

Племена, які займаються скотарством, прагнуть збільшити поголів'я худоби, але це робиться в основному заради престижності, а не для збільшення продукції. Худоба непородна, до того ж частина її заражена хворобами. У Північній Африці молочна худоба нерідко використовується і як тяглова сила. У багатьох районах Африки розведенню свійської худоби перешкоджає муха цеце - переносник збудника хвороби нагана. Через те там розводять зебувидну велику рогату худобу, яка не піддається цьому захворюванню.

У Північній Африці (Марокко, Судан) переважає вівчарство, в пустинних районах розводять верблюдів. У всіх країнах скрізь (у містах і сільській місцевості) використовують ослів (1/4 поголів'я світу). Ця невибаглива тварина вірно служить людині: на ній їздять верхи, запрягають для перевезення вантажів, примушують качати воду тощо.

В останні роки майже в усіх країнах відкрито ветеринарні пункти, де худобі роблять щеплення, в тому числі і від захворювання сонною хворобою.

4.Промисло́вість — технічно найдосконаліша галузь матеріального виробництва, основа індустріалізації економіки, яка має вирішальний вплив на розвиток продуктивних сил; сукупність підприємств з виробництва електроенергії, знарядь праці для галузей економіки, видобутку сировини, палива, заготівлі лісу, переробки продукції, випущеної промисловістю або виробленої сільським господарством, видобуток і переробка сировини, виробництво товарів і послуг.

5. -

6. Африка є третім за площею регіоном світу й займає 20,4 % поверхні суходолу. Його площа становить 30,3 млн км². Населення регіону неухильно зростає. За його кількістю Африка поступається лише Азії. Там проживає 1,25 млрд осіб, тобто понад 16,6 % населення світу. Разом з тим у регіоні виробляється лише 2,9% ВВП світу. Усі суверенні країни Африки є членами ООН.

7. -

8. Транспорт Південно-Африканської Республіки представлений автомобільним , залізничним , повітряним , водним (морським, річковим)  і трубопровідним , у населених пунктах  та у міжміському сполученні діє громадський транспорт пасажирських перевезень. Площа країни дорівнює 1 219 090 км² (25-те місце у світі)[1]. Форма території країни — видовжена з північного сходу на південний захід, анклав — держава Лесото; максимальна дистанція з півночі на південь — км, зі сходу на захід — км[2][3]. Географічне положення Південно-Африканської Республіки дозволяє країні контролювати морські транспортні шляхи навколо Африки між Америкою з Європою та Азією з Австралією[4].

Я ТОЧНО НЕ ЗНАЮ ЧИ ТАК...НАДІЮСЯ ЩО З ЧИМОСЬ ДО Пояснення:

4,8(60 оценок)
Ответ:
LadySmail
LadySmail
09.03.2023

Петропа́вловск (каз. Петропавл (инф.)) — город на севере Казахстана, административный центр Северо-Казахстанской области.

Город

Петропавловск

Петропавл

Petropavl-sculpture.jpg

Герб

Герб

54°51′44″ с. ш. 69°08′27″ в. д.HGЯO

Страна

Казахстан

Статус

Казахстан

Область

Северо-Казахстанская область

аким города

Жумабеков Булат Серикович

История и география

Основан

1752

Прежние названия

Петропавловская крепость

Город с

1807

Площадь

224,9 км²

Высота центра

137 ± 1 м

Тип климата

резко континентальный

Часовой пояс

UTC+6:00

Население

Население

218 956[1] человек (2019)

Национальности

русские, казахи, татары, украинцы, немцы и пр.

Конфессии

христиане, мусульмане, атеисты и др.

Катойконим

петропа́вловцы, петропа́вловец (ж. р. нет)

Цифровые идентификаторы

Телефонный код

+7 7152

Почтовый индекс

150000 — 150013

Автомобильный код

15 (ранее T)

sko.kz

Петропавловск на карте

Описание изображения

Петропавловск на

Commons-logo.svg Медиафайлы на Викискладе

Самый северный областной центр Казахстана[2], находится в Северном Казахстане в 40 км к югу от границы с Россией и в 428 км к северу от столицы Нур-Султана, в 278 км к западу от Омска и в 273 км к юго-востоку от Кургана. Численность населения Петропавловска на начало 2019 года — 218 956 человек[1]. Город занимает площадь 224,91 км2[3].

4,4(41 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ