Картодіаграма
іб зображення на карті за до діаграм сумарної (кількісної) величини якогось явища, що стосується певної територіальної одиниці (найчастіше політико-адміністративної, хоча, напр., для карт рибальських такими одиницями можуть бути акваторії морів, озер). Діаграмні фігури можуть бути: лінійні - у вигляді стовпчиків, смужок тощо; площові —квадрати, круги тощо; об'ємні - кулі, куби тощо. Діаграмні фігури можуть бути ще й структурні: фігура поділена на частини відповідно до величини зображуваного явища (напр., круг подає кількість населення області, а площові сектори круга — національний склад населення). Найкраще пояснюють зображуване явище лінійні К., але вони не економні.
Объяснение:
Объяснение:
Фундамент її складається з магматичних і метаморфічних гірських порід архейського й ранньопротерозойського віку, розчленованих на окремі блоки. У структурному відношенні плита поділяється на моноклінальний схил Українського щита і палеозойський прогин — Галицько-Волинську синеклізу, в межах якої фундамент залягає на глибині 7000 м. У геоморфологічному відношенні в межах Волино-Подільської плити виділяються Волинська і Подільська височини, Поліська низовина й пасмо горбистих піднять — Розточчя. Потужність чохла Волино-Подільської плити коливається від 2000 до 2500 метрів.
Корисні копалини
Серед корисних копалин є буре вугілля, базальти, родовища сірки з великими запасами тощо. У товщах неогенових гіпсів сформувалися численні й дуже протяжні печери, які є геологічними пам'ятками природи.
Примітки
Входить до тектонічних структур зах. Європи
Джерела
Енциклопедія сучасної України
Література