До внутрішніх вод України належать:
морські води, розташовані в бік берега від прямих вихідних ліній, прийнятих для відліку ширини територіального моря України;
води портів України, обмежені лінією, яка проходить через постійні портові споруди, які найбільше виступають у бік моря;
води заток, бухт, губ і лиманів, гаваней і рейдів, береги яких повністю належать Україні, до прямої лінії, проведеної від берега до берега в місці, де з боку моря вперше утворюється один або кілька проходів, якщо ширина кожного з них не перевищує 24 морських миль;
води заток, бухт, губ і лиманів, морів і проток, що історично належать Україні;
обмежена лінією державного кордону частина підземних водних об’єктів, а також вод річок, озер та інших водойм (водних об'єктів), береги яких належать Україні.
Найбільшу площу внутрішніх вод Україна має в Азовському морі, дві третини якого є внутрішніми водами України (інша третина — внутрішні води Росії).[джерело?] В цьому районі морський кордон України і Росії продовжується з лінії розмежування територіальних вод у Чорному морі, йде державним кордоном в Керченській протоці (49 км), де в районі острова Тузла відхиляється дещо на схід[джерело?], і Азовському морі (249,5 км) — до точки кордону на узбережжі Північного Приазов'я.[джерело?] Загальна довжина морського кордону України становить 1355 км, з них по Керченській протоці — 49 кілометрів, по Азовському морю — 249,5 км.
Объяснение:
1 Развитие цивилизации привело к усилению загрязнения Мирового океана. Ситуация начала ухудшаться примерно с середины ХХ века, что было связано с развитием химической и нефтеперерабатывающей промышленности.
2. Усовершенствование технологий добычи и перевозки нефти.
Уменьшение концентрации углекислого газа в атмосфере.
Разработка и массовое использование экологического топлива.
Создание мусороперерабатывающих заводов в прибрежных зонах.
Поиск ресурсосберегающих технологий.
3. это почти тоже самый как и второй- они одинаковые
4. Нефть и нефтепродукты, сточные воды, химикаты, тяжелые металлы, радиоактивные отходы, ртуть и пластик — вот основные источники загрязнения Мирового океана.
5. Прости я на пятый не знаю
6. Атлантический океан (Саргассово море)
7. Самая грязная река в мире находится в Индонезии. Citarum
8. Моря и океаны играют решающую роль в сохранении среды, влияют на климат земного шара и обеспечивают баланс мировой гидрологической системы. Океаны и моря — главный поставщик кислорода, вырабатываемого фитопланктоном. ... Мировой океан не без основания называют «легкими земли».