М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Мила5411
Мила5411
13.02.2023 16:59 •  География

Почему глубоководные желоба расположены вблизи побережья​

👇
Ответ:
bubles13
bubles13
13.02.2023

Это связанно с тем, что именно в тех местах находятся стыки океанической и материковой плит. Именно по этому желоба и котлованы расположены в близи суши

Объяснение: Т.е они являются трещинами которые нанесли плиты.

Пример: Прибрежные воды Дальнего востока. Россия

4,6(34 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
Dudochka237
Dudochka237
13.02.2023

ответ:Союз городов Золотого кольца создан по инициативе губернатора Ярославской области Дмитрия Миронова.

В 2017 году легендарный маршрут, в который исторически входили восемь городов — Владимир, Иваново, Кострома, Переславль Залесский, Ростов Великий, Сергиев Посад и Суздаль, отпраздновал 50-летие.

14 ноября 2017 года министр культуры Владимир Мединский вручил свидетельства участников национального проекта «Золотое кольцо России» главам этих городов.

21 ноября был подписан учредительный договор Союза городов Золотого кольца. Президентом Союза избран мэр Ярославля Владимир Слепцов. В Ярославле расположена штаб-квартира Союза городов Золотого кольца.

В феврале 2018 года в маршрут «Золотое кольцо России» официально включен Углич, 7 марта 2018 года в Ярославле торжественное вручение свидетельства участника национального проекта главе Угличского района.

Официальный сайт: goldenringunion.ru/

179483.png  Календарь событий городов Золотого Кольца на 2018 год

4,5(24 оценок)
Ответ:
esman2
esman2
13.02.2023

Сумарна сонячна радіація постійно висока: на півночі і півдні — близько 590 кдж/см² на рік, у внутрішніх районах — 750 кдж/см²; радіаційний баланс на більшій частині території — 250—290 кдж/см², на півночі і північному сході — 335 кдж/см². При невеликих висотах рівнин Австралії це обумовлює постійно високі температури на всьому материку. Австралія майже повністю лежить у межах літніх ізотерм 20, 28, зимових 12, 20 °C. Сезонні коливання температур виявляються в основному у внутрішніх районах тропічного поясу та в субтропіках. Жаркий район із січневими температурами вище 40 °C — на північному заході (Марбл-Бар). Абсолютний максимум температур гався у Клонкаррі (Квінсленд). Абсолютні мінімуми температур у внутрішніх районах Австралії падають до −4, −6 °C. Морози стійкі тільки вАвстралійських Альпах, де відзначені температури до −22 °C.

Положення більшої частини Австралії у континентальному секторі тропічного поясу обумовлює сухість клімату, що загострюється розтягнутістю материка з заходу на схід, слабкою розчленованістю берегів, бар'єром Великого Вододільного хребта на шляхах вологих вітрів з океанів. 38 % площі Австралії отримує менше 250 мм опадів на рік. Найнижчі опади в районі озера Ейр (100 мм) і на рівнині Налларбор (50 мм). Періодично виникають посухи, однак тривалих посух не буває, тому що рівнинність материка і невелика довжина з півночі на південь сприяють проникненню всередину вологих вітрів як з півночі, так і з півдня. Посухи спричинюють дуже часті пожежі, боротьба з якими є для австралійців цілком рутинною справою. Влітку (грудень — лютий) над сильно нагрітою Австралією встановлюється Австралійський мінімум тиску, у який із північного заходу і півночі втягується вологий екваторіальний мусон, що приносить опади на узбережжя (понад 1500 мм на рік при 6-7 вологих місяцях). На південь від 22° південної широти вони скорочуються до 300 мм на рік з 4-5 дощовими місяцями, на західному узбережжі — до 250 мм.

На півдні материка проходить ряд антициклонів, що обумовлюють літню сухість південно-західної частини Австралії, рівнини Налларбор і Вікторіанських гір. На рівнинах Муррею і Дарлінгалітні посухи пом'якшуються конвективними опадами. На сході вітри з Тихого океану несуть прогріте над теплим Східно-Австралійським плином вологе повітря. Його підняття по схилах гір обумовлює орографічні опади, особливо рясні між 16 і 19° південної широти. У Кернсі випадає найбільша кількість опадів в Австралії — 2243 мм. Літній максимум опадів простежується на півночі від лінії Сідней — мис Північно-Західний. Взимку (червень — серпень) спадні струми висотних антициклонів досягають охолодженої поверхні материка; над Центральною Австралією чітко виражений Австралійський максимум тиску. Вітри, що рухаються від нього, несуть сухе континентальне тропічне повітря на півночі і північному заході, з чим пов'язаний сухий сезон на материку на північ від 15° південної широти.

4,5(63 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ