Климатический пояс - это территория на поверхности планеты, для которой характерен свой особенный климат. Климатические пояса обусловлены своим появлением неравномерному освещению поверхности планеты Солнцем, то есть уменьшением угла наклона солнечных лучей к более высоким широтам. Так что климатические пояса расположены по широтам, по параллелям, начиная от экваториального и кончая антарктическим или арктическим поясами. Всего на планете один пояс непарный - экваториальный и шесть парных поясов, по одному для южного и северного полушарий.
Климатическая область более мелкое образование в пределах климатического пояса, которая имеет свои уникальные особенности климата, однако не выходящие за рамки характерных климатических условия пояса. На расположение областей влияют близость морей и океанов, муссоны и пассаты, рельеф, преобладающее направление ветров.
А) Зайняті економічною діяльністю — особи у віці 15 — 70 років, які виконують роботи за винагороду за наймом на умовах повного або неповного робочого часу, працюють індивідуально (самостійно) або в окремих громадян-роботодавців, на власному (сімейному) підприємстві, безоплатно працюючі члени домашнього господарства, зайняті в особистому підсобному сільському господарстві, а також тимчасово відсутні на роботі.
Б)Третинна цивілізація
Відсоток робочої сили:
Первинний сектор: 10 %
Вторинний сектор: 20 %
Третинний сектор: 70 %
На цій фазі автоматизація первинного і вторинного секторів досягає такого рівня, що потреба в робочій силі значно зменшується. Водночас зростає попит на робочу силу в третинному секторі. Ця ситуація відповідає сучасним промислово розвинутим країнам та майбутньому постіндустріальному суспільству.
Розвиток третинного сектора на цій стадії настільки значний, що в ньому іноді далі виділяють додаткові сектори: четвертинний, зосереджений навколо інформаційний технологій та п'ятинний - сектор послуг, неорієнтованих на прибуток.
В)Стратегія успішного розвитку національних економічних систем країн лідерів останніми роками тісно пов’язана з лідерством у дослідженнях і розробках, появою нових знань, розвитком високотехнологічного виробництва і створенням масових інноваційних продуктів.
Розвиток інноваційного потенціалу – це не тільки шлях динамічного розвитку та успіху, а й засіб забезпечення безпеки та суверенітету країни, її конкурентоспроможності у сучасному світі.
P.S. Може тут щось не дописано
Кроме климатических поясов и типов климата, вследствие значительных различий в климате морских и континентальных территорий в пределах одного климатического пояса различают разновидности главного типа климата - климатические области ( пустынного и влажного - тропического климата, континентального, средиземноморского, муссонного, с равномерным увлажнением - субтропического климата, континентального, умеренно континентального, морского, муссонного - умеренного климата)