М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
igor6677
igor6677
28.01.2021 10:19 •  География

Укажите пояса давления постоянные ветры типы воздушных масс

👇
Ответ:
dan4280
dan4280
28.01.2021
Имеются 7 поясов давленийй . 3 с пониженным 4 с повышенным давлением.постоянные ветры пассаты западные юго восточные и северо восточные.типы воздушных масс экв.троп.умер.арк.антаркт.все делятся на континентальные и морские кроме экваториальных
4,4(11 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ларводаны
ларводаны
28.01.2021
Серед мінеральних ресурсів Атлантичного океану найважливіше значення мають нафту і газ (карта до ст. Світовий океан). У Північної Америки нефтегазоносни шельфи Лабрадорської моря, затоки: Святого Лаврентія, Нової Шотландії, Джорджес-Банк. Запаси нафти на східному шельфі Канади оцінюються в 2,5 млрд. Т, газу 3,3 трлн. м3, на східному шельфі і материковому схилі США – до 0,54 млрд. т нафти і 0390000000000. м3 газу. На південному шельфі США відкрито понад 280 родовищ, біля берегів Мексики понад 20 родовищ (див. Мексиканської затоки нафтогазоносний басейн). В лагуні Маракайбо видобувається більше 60% нафти Венесуели (див. Маракайбскій нафтогазоносний басейн). Активно експлуатуються родовища затоки Парія (о. Тринідад). Загальні запаси шельфів Карибського моря становлять до 13 млрд. Т нафти і 8,5 трлн. м3 газу. Нафтогазоносні райони виявлені на шельфах Бразилії (затока Тодуз-yc-Сантус) та Аргентини (затока Сан-Xopxe). Родовища нафти відкриті в Північному (114 родовищ) і Ірландському морях, Гвінейській затоці (50 – на шельфі Нігерії, 37 – у Габону, 3 – у Конго і т.д.).

Прогнозні запаси нафти на шельфі Середземного моря оцінюються в 110-120 млрд. Т. Відомі родовища в Егейському, Адріатичному, Іонічному морях, біля берегів Тунісу, Єгипту, Іспанії та ін. В солянокупольних структурах Мексиканської затоки видобувається сірка. За до горизонтальних підземних виробок з берегових шахт видобувається вугілля на морських продовженнях континентальних басейнів – у Великобританії (до 10% національного видобутку) і Канаді. Біля східного узбережжя острова Ньюфаундленд знаходиться найбільше залізорудну родовище Уобана (загальні запаси близько 2 млрд. Т). Оловорудних родовища розробляються біля берегів Великобританії (півострів Корнуолл). Важкі мінерали (ільменіт, рутил, циркон, монацит) добуваються біля узбережжя Флориди, в Мексиканській затоці. біля берегів Бразилії, Уругваю, Аргентини, Скандинавського та Піренейського півостровів, Сенегалу, ПАР. Шельф Південно-Західної Африки – район промислового видобутку алмазів (запаси 12 млн. Карат). У півострова Нова Шотландія виявлені золотоносні розсипи. Фосфорити знайдені на шельфах США, Марокко, Ліберії, на банці Агульяс. Найбільш великі поля железомарганцевих конкрецій Атлантичний океан знаходяться в Североамеріканкой улоговині і на плато Блейк у Флориди; видобуток їх поки нерентабельна. Основні морські шляхи в Атлантичному океані, за якими перевозиться мінеральна сировина, в основному склалися в 18-19 століття. У 60-і роки на Атлантичний океан доводилося 69% всіх морських перевезень, крім плавучих засобів, для транспортування нафти і газу від морських промислів на берег використовують трубопроводи. Атлантичний океан у все більшій мірі забруднюється нафтопродуктами, стічними водами промислових речовин підприємств, що містять мідь, ртуть, кобальт, фосфор, свинець, отрутохімікати, радіоактивні та інші речовини, які приносять шкоди морській флорі та фауні, концентруються в морських продуктах харчування, представляючи велику небезпеку для людства, що вимагає прийняття ефективних заходів для запобігання подальшого забруднення океанської середовища.

4,4(37 оценок)
Ответ:
арина1495
арина1495
28.01.2021
Например, луг. 
Луговые травы и цветы посредством фотосинтеза вырабатывают кислород, которым дышат животные, как травоядные, так и плотоядные. Сами животные при дыхании выделяют углекислый газ, которые поглощают растения.
Представители грызунов, живущих на лугу, могут поедать зерновые растения. Это первые два звена в цепи питания. Продуценты -- растения, потом консументы первого порядка -- травоядные животные. Змеи или совы могут поедать грызунов. Это плотоядные, консументы второго порядка. Третье звено в цепи питания. 
После смерти какого либо из этих животных их останки перерабатывают редуценты: грибы и бактерии. 
В свою очередь грибы и бактерии могут служить пищей для других живых организмов, а бактерии еще и могут быть в симбиозе с растениями, если они азотфиксирующие (поглощают азот из атмосферы и могут отдавать его растениям), или в симбиозе с грибами, то есть образовывать лишайник, если они фотосинтезирующие. 
4,7(94 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ