М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
lopas12341234
lopas12341234
18.10.2020 03:22 •  География

Какая поверхность больше других поглощает солнечную радиацию? 1)снег 2)лес 3)чернозем

👇
Ответ:
denkashavcev
denkashavcev
18.10.2020
Больше других поглощает солнечную радиацию чернозем. 
4,4(3 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
11912
11912
18.10.2020

МАРШРУТ: Москва- Ростов Великий Семибратово - Ярославль. Кострома — Переславль-Залесский Москва Великий Ростов: 1)Посещение Ростовского кремля: ансамбли архиерейского двора, Соборной площади и Митрополичьего сада. История легендарных ростовских звонов. Музей Финифти. 2)Свободное время (1 час) 3)Отъезд в Семибратово. Посещение «Музея варенья», рай для любознательныхсладкоежек. Здесь в ы не только познакомитесь с оригинальными рецептами варенья, но и сможете его отведать. После переезд в Ярославль, там: Экскурсия по городу, обзор архитектуры многочисленных посадских церквей, посещение Преображенского монастыря, основанного в ХII веке. После этого едем в Кострому и проводим там ночь в гостинице, там: 1) Завтрак 2)Обзорная экскурсия по Костроме осмотром архитектуры древнего города и веерного стиля ЕкатериныВеликой, костромской «сковородки», Молочной горы, Торговых рядов, Пожарной каланчи, беседки Островского. 3)Посещение Богоявленского монастыря, в главном храме которого хранится бесценное сокровище - чудотворная икона Федоровской божьей матери. 4)Экскурсия в Ипатьевский монастырь: знакомство с архитектурным ансамблем, Троицкий собор. 5)Свободное время (1 час) Отъезд в Переславль-Залесский. Экскурсия по Красной площади.

4,4(84 оценок)
Ответ:
viktoriakovalch
viktoriakovalch
18.10.2020

. Зміна погляду на ґрунт. Це не субстрат, який можна просто використовувати «без віддачі», це живе середовище зі своїми законами розвитку та існування.

2. Використання безплужної системи обробітку ґрунту. Потрібно переходити на мінімальний обробіток. При традиційних методах ми втрачаємо вологу, а значить і врожай. Мінімальний обробіток допомагає зберігати вологу.

3. Планування сівозмін на 5-7 років вперед з обов’язковим включенням 30% бобових трав. Планування сівозмін на такий досить тривалий період може бути непростим завданням, адже є певні потреби ринку, які аграрії хочуть відслідковувати та враховувати. Проте потрібно вчитися працювати саме з довгостроковим плануванням щоб отримувати хороші врожаї.

4. Внесення гноєвих компостів. Зараз тваринництво значно скоротилося, тому з внесенням у ґрунти достатньої кількості органічних добрив виникають проблеми. Проте внесення компостів потрібно зробити обов’язковим етапом аграрного виробництва. Технологія приготування компостів при цьому великого значення не має.

5. Робота з рослинними рештками. Це корисно не лише для ґрунту, але й для самого сільгоспвиробництва. Для лущення стерні слід використовувати деструктори, також необхідно застосовувати азотфіксуючі бактерії.

6. Застосування сидератів та багаторічних трав. Без сидерації на деяких ґрунтах сьогодні взагалі неможливо отримати хороший урожай. Використовувати сидерацію слід як мінімум один раз на 5 років.

7. Застосування біологічних препаратів для захисту рослин. Біопрепарати — хороший інструмент для вирощування врожаю. Дуже інтенсивно розробляють сьогодні біопрепарати в Європі, шукають нові штами бактерій, нові підходи. Вже за 10 років вони можуть надати органікам хороший інструмент для вирощування урожаю. Є подібні фабрики і в Україні, але їм потрібно більше часу, бо поки що вони нарощують потенціал. Взагалі зараз великі хімічні компанії активно займаються саме біологічним захистом.

8. Акцент на профілактиці хвороб та шкідників. Адже запобігти проблемі легше, ніж потім з нею боротися.

9. Робота з ґрунтами у комплексі, врахування усіх шарів ґрунту при проведенні агротехнічних заходів. Микола Биков радить працювати з усіма шарами ґрунту: не лише поверхневими 5 см, але й шаром 15 см, що накопичує капілярну вологу, і шаром 40 см, який повинен вбирати вологу з поверхневих шарів

4,8(80 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ