М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
aika194
aika194
07.02.2021 23:09 •  География

Почему человек издавна селился у воды?

👇
Ответ:
artiushkin213
artiushkin213
07.02.2021
Чтобы не умереть от обезвоживание
4,7(1 оценок)
Ответ:
Koley112
Koley112
07.02.2021
Издавна люди поселились близ водоемов для того, чтобы можно было найти питье. Также на воде они могли приготовить кашу или мясо.
4,4(31 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
nikaerika11
nikaerika11
07.02.2021

До гідросфері відносяться всі водні ресурси Землі від Світового океану до льодовиків і грунтових вод. Понад 95% гідросфери складають солоні океанічні води, що покривають 71% земної поверхні. Ще приблизно 3-4% гідросфери приходиться на підземні води і льодовики, що залишилася частка - прісні водоймища. Забруднення гідросфери відбувається в меншій мірі від природних джерел, в більшій - від людської життєдіяльності. Це призводить до негативного впливу на якість і кількість придатної води, а також на середовище проживання живих організмів.

Забруднювачі можуть потрапляти у воду поступово в результаті природних або антропогенних процесів, а також у вигляді разових викидів, пов'язаних з природними катаклізмами і техногенними катастрофами. Масштаб поширення визначається площею, що містить забруднювачі, а також територією, на яку вони впливають.

Вода використовується в більшості видів людської діяльності від побутової до виробничої. Відповідно до цього забруднення гідросфери відбувається з багатьох джерел, серед них виділяються:

природні;

антропогенні.

Діяльності врядящіе Гідросфері: Діяльність, пов'язана з нафтою; Робота транспорту; туризм; Сільське господарство; Промислові викиди і стоки; Житлово-комунальні стоки; Людська життєдіяльність; теплове забруднення

Забруднювачі, які надають найбільшої шкоди гідросфері:

нафту і нафтопродукти;

важкі метали (найнебезпечніші - кадмій і свинець);

детергенти (побутова хімія);

мінеральні речовини (солі, кислоти, луги, пестициди);

пластик і полімери;

біологічні забруднювачі (мікроби);

радіоактивні елементи.

Объяснение:

4,7(86 оценок)
Ответ:
авдруг
авдруг
07.02.2021
В Индийский океан врезаются крупные полуострова, обособляющие ряд морей и заливов, имеющих различное происхождение, различную глубину и строение дна. Это полуострова Сомали и Аравийский, ограничивающие Красное море и Аденский залив, соединенные между собой Баб-эль-Мандебским проливом. Далее к востоку между Аравийским морем и Бенгальским заливом, который фактически также представляет собой окраинное море, далеко в океан вдается треугольная глыба полуострова Индостан. А самый крупный остров Мадагаскар
4,8(95 оценок)
Это интересно:
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ