Объяснение:
1. Закривати кран під час чищення зубів
Поки ти вичищаєш зуби при відкритому крані, у каналізацію стікає близько 19 літрів води у день.
2. Вимикати зарядні пристрої вночі
Зазвичай електронні пристрої заряджаються повністю за одну-дві години. Коли ми кладемо їх заряджати на ніч, то вони споживають значно більше енергії, ніж потребують. Це погано для вашого пристрою, рахунку за електроенергію та екології.
3. Викидати сміття в смітник
Зазвичай сміттєві баки у містах є на кожному кроці. Звісно, багато людей зараз свідомі того, щоб не смітити на вулиці, але важливо не боятися/лінуватися зробити зауваження іншим людям, які викидають сміття на вулиці.
4. Сортувати сміття
Якщо поруч із житлом немає розподілених сміттєвих баків під різне сміття, то можна відокремлювати папір і здавати на макулатуру.
5. Друкувати з обох боків листка
Для виготовлення паперу щороку вирубується 125 мільйонів дерев. А скільки нікому не потрібних рекламних газет і листівок лежать у поштових скриньках і просто на вулицях наших міст…
6. Використовувати екоторбинку або один пакет
В супермаркетах нам упаковують все в окремі пакети, які розкладатимуться безліч років. Можна не пакувати все в окремі пакети. Або придбайте (пошийте) один екопакет із тканини, який багаторазовий у використанні. Так ви ще й значно зекономите на пакетах.
7. Закривати вікна та двері, коли працює кондиціонер
Це зробить кондиціонер потужнішим в декілька разів та заощадить електроенергію.
8. Води в електрочайнику має бути не більше, ніж необхідно
На нагрівання зайвої води витрачається зайва електроенергія.
9. Не купувати великої живої ялинки на Новий Рік та Різдво, обмежитись маленькою ялинкою зробленою із зв’язаних гілок соснових і (або) дідух, так можна підтримувати українську традицію
Немає покупця, нема продавця, є соснові ліси.
10. Не викидати батарейки, а віддавати у спеціальні місця збору
Потрапивши в землю, батарейка здатна забруднити 400 літрів води або 20 квадратних метрів ґрунту. Викинувши всього дві старенькі батарейки з ліхтарика, ви зіпсуєте дві ванни, 8 відер і півтора чайника чистої води.
1) Какой из регионов относится к числу лесоизбыточных?
ответ: 2.Европейский север
2) Выберите субъекты Федерации в пределах которых существует большая вероятность водной эрозии.ответ запишите в виде последовательность букв в алфавитном порядке.
а) Белгородская обл-ть
д) Воронежская обл-ть
в) Смоленская обл-ть
Пояснение:
Белгородская, Воронежская и Смоленская области обладают необходимым холмистым возвышенным рельефом и достаточно обильным количеством осадков, что в совокупности приводит к водной эрозии почв.
Архангельская и Омская области расположены в низменностях и на этих территориях выпадает несколько меньшее количество осадков, им свойственна заболоченность почв.
3) В каких из перечисленных регионов оленеводство является традиционным видом хоз.деятельности ?ответ запишите в виде последовательность букв в алфавитном порядке.
г) Ненецкий АО
а)Респ.Саха(Якутия)
4) Установите соответствие между субъектом Федерации и обеспеченностью лесными ресурсами
а) лесоизбыточный регион: 2) Респ.Коми, 3) Респ.Карелия
б) лесодефицитный регион: 1) Астраханская обл-ть, 4) Респ.Калмыкия
5) Установите соответствие между хоз.деятельностью и типом природопользования
а) рациональный: 1)заготовка древесины с последующими лесопосадками, 2)изготовление бумаги из макулатуры
б) нерациональный: 3)осушение болот в верховьях рек
А) 3
Б) 1
В) 4
Г) 5