Канада:
Канада має розвинуту нафтопереробну і хімічну галузі промисловості, які відіграють важливу роль у формуванні експортного потенціалу. Гірничо-хімічна галузь представлена, перш за все, видобутком калійних солей. Важливе місце належить основній або неорганічній хімії, яка спеціалізується на виробництві мінеральних добрив (калійних, азотних, фосфорних) — третє місце після США та Китаю. Важливу роль у структурі промисловості відіграє органічна хімія, яка охоплює виробництво пластмас (дев'яте місце у світі), синтетичного каучуку, хімічних волокон. Основними центрами є: Сарнія, Монреаль, Торонто та ін.
За заготівлею деревини Канада посідає п'яте місце, а за виробництвом пиломатеріалів і паперу — третє місце у світі. В експорті пиломатеріалів і паперу Канада — світовий лідер. Найбільші підприємства деревообробної та целюлозно-паперової промисловості розміщені у лісовому поясі країни (на заході).
Канада має розвинуту нафтопереробну і хімічну галузі промисловості, які відіграють важливу роль у формуванні експортного потенціалу. Гірничо-хімічна галузь представлена, перш за все, видобутком калійних солей.
Легка і харчова промисловість Канади орієнтуються на споживача і їх розміщення збігається з розселенням населення. Товарами легкої промисловості Канада забезпечує свої потреби тільки на 50 %.
Японія:
На частку важкої промисловості припадає 3/4 загального обсягу промислового виробництва. Однією з економічних проблем Японії є залежність від імпорту енергоносіїв. Тривалий час основою енергетики країни було власне вугілля, вода та деревина. Потім масштаби споживання імпортної нафти, коксівного вугілля, газу почали стрімко зростати. Великі нафтопереробні підприємства розміщені у портових містах (Йокогама, Нагоя, Кітакюсю).
Розвинені деревообробна і целюлозно-паперова, поліграфічна, текстильна і харчова галузі. Традиційними залишаються виробництва натурального шовку, порцеляни, кераміки, лаків, ляльок та інших іграшок.
Машинобудування — провідна галузь промисловості. У галузевій структурі виділяються транспортне машинобудування, верстатобудування, виробництво електротехнічних виробів, електроніки, гірничошахтного устаткування, будівельних машин, оптичної та медичної апаратури, устаткування для текстильної, хімічної, харчової промисловості, побутових електротоварів.
1)Африка - самый жаркий материк Земли, чему она обязана своим географическим расположением. Континент располагается в четырех климатических поясах: экваториальном, субэкваториальном, тропическом и субтропическом
2)Каспийское
3)Общая площадь суши планеты Земля составляет 148 939 063,133 км². Доля суши планеты — 29,1 %
4)6
5)Наиболее крупным по рангу природным комплексом является 1)материк Евразия 2)пустыня сахара3)географическая оболочка
6)Широтная зональность
7)Совокупность всего живого на Земле, включающая литосферу, гидросферу и тропосферу.
Биосфе́ра
8)платформа
9)Совокупность неровностей земной поверхности,различающихся по размерам, происхождению и возрасту, называется:г) рельефом.
10)На поверхности Земли выделяют три пояса с преобладанием низкого и четыре пояса с преобладанием высокого давленяи.
11)воздушнными массами
12)Умеренный пояс – один из самых широких и охватывает территории нашей планеты, лежащие между 40-й и 60-й параллелями в Северном и Южном полушариях (рис. 64). Этот тип климата не выражен ярко в Южном полушарии.
13)на экваторе
14)асбирги
15)В океанологии бентос — организмы, обитающие на морском дне; в пресноводной гидробиологии — организмы, обитающие на дне континентальных водоёмов и водотоков; зона обитания бентоса называется бенталь. .
16)высотная поясность.
17)Эфиопия является аграрной экономикой с, в основном, богарной сельскохозяйственной системой. Основные зерновые культуры, выращиваемые в стране, это тефф (небольшие зерновые без клейковины), пшеница, кукуруза, ячмень, сорго и просо.
18)Пролив Баб-эль-Мандебский отделяет Африку от Аравийского полуострова и соединяет Аденский залив с Красным морем
19)Крик (англ. creek) — периодически пересыхающие реки или временные водотоки, расположенные преимущественно во внутренних районах Австралии и не имеющие не только постоянного течения, но и самого русла.
20)Амазонка!
21)Бразилия
22)пастбищные