М
Молодежь
К
Компьютеры-и-электроника
Д
Дом-и-сад
С
Стиль-и-уход-за-собой
П
Праздники-и-традиции
Т
Транспорт
П
Путешествия
С
Семейная-жизнь
Ф
Философия-и-религия
Б
Без категории
М
Мир-работы
Х
Хобби-и-рукоделие
И
Искусство-и-развлечения
В
Взаимоотношения
З
Здоровье
К
Кулинария-и-гостеприимство
Ф
Финансы-и-бизнес
П
Питомцы-и-животные
О
Образование
О
Образование-и-коммуникации
Андрей14411
Андрей14411
10.08.2021 06:52 •  География

Стратегическая оценка государственной границы монголии

👇
Ответ:
Johhn1
Johhn1
10.08.2021
С Монгольской стороны почти не охраняется.
4,5(30 оценок)
Открыть все ответы
Ответ:
ProstoSashaProsto
ProstoSashaProsto
10.08.2021
География - одна из древнейших наук. В переводе с греческого гео означает "земля", графо - "пишу". Следовательно, слово "география" - это "описание Земли". С момента своего возникновения география занималась изучением поверхности нашей планеты. С этой целью в дальние странствия снаряжались экспедиции и совершались кругосветные плавания. Путешественники и мореплаватели, побывавшие в них, рассказывали об увиденном - о природе других стран, о народах, живущих там, и об их занятиях. Потребовались тысячелетия, прежде чем были открыты и описаны все материки и океаны Земли. Потому на протяжение столь длительного времени география представляла собой целостную науку о природе Земле, населении и его хозяйственной деятельности.

В современной географии выделяются две основные отрасли: физическая география и экономическая.

Физическая география представляет собой систему наук, изучающих географическую оболочку Земли. Ее главная задача-исследовать особенности географической оболочки (литосферу, атмосферу, гидросферу и биосферу) и выявить взаимосвязи между различными природными явлениями на земной поверхности.

Экономическая география занимается изучением населения и его хозяйство. Еще древнегреческие ученые Геродот и Страбон при описании стран отмечали, какие народы там живут, чем занимаются, что производят, что торгуют.

Физическая география делится на общую и региональную. Общая физическая география изучает процессы, явления и закономерности природы, характерные для всего земного шара. Региональная физическая география рассматривает природу Земли по отдельным территориям (материкам, частям материков, странам).
4,4(86 оценок)
Ответ:
alina050804alina
alina050804alina
10.08.2021
Економіко-географічне положення України

  Економіко-географічне положення (ЕГП) країни — це розташування країни відносно інших природних і суспільних об'єктів; аналіз чинників, які впливають на розвиток її господарства.

  ЕГП країни, на відміну від її географічного положення, може змінюватися з часом.

  Україна розташована у Північній півкулі на материку Євразія у центрально-східній частині Європи. Вона є однією з найбільших за площею (603,7 тис. км2) та населенням (46,5 млн осіб постійного населення, 2007 р.) країн Європи.

  Україна має вигідне економіко-географічне положення, що виражається перш за все у її розташуванні на перехресті транспортних магістралей та інших комунікацій, які з'єднують Центральну та Східну Європу, Європу та Азію. Через її територію пролягають залізниці, автошляхи та трубопроводи міжнародного значення, а також міжнародні авіалінії.

  Україна має сухопутний кордон із сімома країнами світу: Росією, Білоруссю, Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Молдовою, що дає можливість розвивати економічні відносини із сусідніми державами.

Україна має вихід до Чорного та Азовського морів і є країною Чорноморського регіону. Це має важливе значення, бо відкриває можливість прокладання транзитного шляху для природних ресурсів (зокрема, нафти) з азіатського регіону через Чорне море територією нашої держави до Європи. Вихід до морів дає також можливість використання їх як джерела природних ресурсів та транспортних шляхів.

  Важливе значення для України має переважання на її території рівнинного рельєфу, що позитивно впливає на розвиток господарства.

  Територія України має складну тектонічну будову. Вона розташована в межах двох велетенських тектонічних структур: давньої докембрійської Східноєвропейської платформи та молодого Альпійсько-Гімалайського складчастого поясу. Цим обумовлена різноманітність геологічної будови та покладів корисних копалин. Україна має значні запаси природного газу, залізної та марганцевої руд, кам'яного вугілля, інших корисних копалин.

  Територія України перебуває під впливом переважно західних повітряних мас, що обумовлюють наявність достатньої кількості опадів. Разом з розташуванням у помірному поясі, а отже, достатнім надходженням тепла це зумовлює сприятливі агрокліматичні умови, що впливає на розвиток господарства. Так, наявність агрокліматичних та ґрунтових ресурсів обумовила розвиток практично на всій території держави сільського господарства.

  На території України (переважно в північній частині) поширені широколисті й мішані лісові та лісостепові ландшафти, що дає змогу успішно розвиватись лісовому господарству.

  Переважна частина території України (за виключенням південних районів) достатньо забезпечена водними ресурсами. Головна водна артерія України — Дніпро — є джерелом питної води, використовується для виробництва електроенергії (ГЕС на Дніпрі), є місцем промислового рибальства та транспортною магістраллю.   Міжнародне значення має для України судноплавство по Дунаю.
4,8(18 оценок)
Новые ответы от MOGZ: География
logo
Вход Регистрация
Что ты хочешь узнать?
Спроси Mozg
Открыть лучший ответ